Вхідні металопластикові двері

Практичні, надійні, органічно вписуються в екстер'єр - цими трьома епітетами можна описати вхідні металопластикові двері, які пропонує наша компаній. Сюди також слід додати відповідність сучасним мінімалістичним концепціям і утилітарність, обумовлену, як поєднанням зносостійких матеріалів (полівінілхлорид, скло, фурнітура з нержавіючої сталі), так і надійністю рухомих частин.

Як і металопластикові двері міжкімнатні, вхідна група виготовляється в широкому діапазоні кольорів і функціонально-конструктивних рішень: орні глухі, зі склом, карусельні, автоматичні, розсувні, з персональними шлюзами доступу.

входные пластиковые двери
двери входные металлопластиковые

На ринку України компанія ПВХпроект працює вже більше 15-и років, і за цей час нам вдалося налагодити всі виробничі цикли так, щоб замовники отримували товар високої якості за найкращою ціною. Прибрали з сировинної ланцюжка посередників, збудували чітку логістичну систему поставок матеріалів і відправлення готової продукції в регіони.

Чому вхідні пластикові двері викликають особливий споживчий інтерес? Навряд чи ми когось здивуємо, якщо скажемо, що ціни на металопластикові конструкції нижче, ніж на вхідні групи з металу, оброблені декоративним шпоном. Крім прийнятної ціни є ще кілька переваг.

  1. Великий вибір форм і забарвлень.
  2. Невелика вага в порівнянні з посиленими металевими конструкціями. Металопластиковий блок не назвеш легким, але тим не менш, за цим параметром він обходить «броньовані» двері.
  3. Продумана система герметизації, яка не залишає шансів протягу.
  4. Теплоізоляція - ще одна сильна сторона ПВХ. Товстий профіль класу «А» і енергозберігаючий склопакет не залишать холоду шансу, проникнути в ваш будинок.
  5. Пожежна безпека. Основний блок і допоміжні елементи складаються з негорючих полімерів.
  6. Оригінальна геометрія профілю.

Що до особливостей нашої продукції, то пластикові вхідні двері ПВХпроект базуються на профілі замкнутої конструкції, але за бажанням замовника може бути використаний П-подібний або С-подібний варіант.

Клас металопрофілю, кількість камер і інші технічні нюанси дверей

металлопластиковые входные двери

У виробництві вхідних дверей наші фахівці задіють металопрофіль класу «А» - масивну конструкцію, шириною 70 мм, і товщиною зовнішньої пластикової стінки - 3 мм. Теплоізоляційний ефект забезпечується порожнистими камерами, а за міцність прозорої частини відповідає загартоване скло.

Підкреслимо, що двері вхідні металопластикові збираються з 4-х і 5-й камерних профілів. Менша кількість повітряних порожнин не рекомендується для кліматичної зони України.

На окрему увагу заслуговують двері з склінням. Повністю прозорі скла встановлюються рідко, в той час як тоновані варіанти з дзеркальним ефектом зовні користуються підвищеним попитом. Втім, дзеркальний ефект пропадає в темний час доби, коли всередині приміщення вмикається світло. Для отримання цілодобової конфіденційності, варто вибрати:

  • матові;
  • рифлені;
  • або вітражі скла.
 

Фурнітура для дверей вхідного типу

Вважається, що на фурнітурі можна заощадити, але відразу хочемо попередити, що якщо потрібна конструкція без вад, це не найкраща ідея. У стандартній комплектації йде циліндрична личинка, але механізм при цьому може бути з дугоподібної або поворотною ручкою. Дугоподібні моделі краще для офісних будівель, поворотні, для приватних житлових будівництв.

Якщо потрібні металопластикові вхідні двері з підвищеним рівнем захисту від злому, вибирайте замки з 6-ю і більш пинами. Шанс підібрати ключ до такого роду фурнітурі один на 100000 варіантів.

У свої двері ми також встановлюємо посилені навіси з Протизнімні і антивандальним захистом.

Замовити дзвінок