Способи оплати

Способи оплати за продукцію і послуги компанії ПВХпроект здійснюється зручними для кожного способами. Платити завжди буде:

  • Дешево. Ми надамо вигідну цінову політику на всю нашу продукцію, безкоштовно доставимо пластикові вікна ПВХ і інші вироби, і візьмемо мінімальну плату за додаткові послуги.
  • Просто. Ми надаємо будь-яку форму оплати. При необхідності кредиту або розстрочки оформлення відбувається прямо в офісі або торговій точці.
  • Зручно. Платіть прямо у себе вдома!

Готівковий розрахунок будинку

Якщо Ви не бажаєте витрачати час на походи в банк або до банківського терміналу, якщо Ви звикли розраховуватися відразу, не залишаючи неоплачених рахунків на потім, то можливі варіанти оплати готівкою. Після проведення замірів, підписання договору, розрахунок можна зробити прямо на адресу. Ви можете дочекатися доставку Ваших металопластикових вікон в Дніпродзержинськ і Дніпропетровську область і заплатити за фактом отримання товару, не виходячи з дому. Це дозволить переконатися в якості продукції ПВХпроект наочно.

Оплата частинами в нашій фірмі

Хочете купити продукцію від ПВХпроект в кредит? Ми подбали про таку послугу. Купити пластикові вікна з оплатою частинами - це дійсно вигідно, зручно і дуже легко. Після обчислення загальної суми замовлення, в офісі компанії визначається бажаний термін розстрочки і сума щомісячних платежів. Така послуга дозволить встановити якісне скління будинку або офісу без істотних втрат бюджету. А головне, Ви зможете відразу відчути переваги виробів ПВХ, навіть якщо у Вас не вистачає коштів на покупку! Платежі здійснюватимуться зручним для Вас способом, з особистої банківської карти або готівкою платежами.

Споживчий кредит в банку

Відразу ж після замірів та інших організаційних процедур, Ви зможете оформити кредит в будь-якому банку, на Ваш розсуд, на вигідних для Вас умовах або скористатися державною програмою з відшкодування кредиту до 70%. Ми спеціально надаємо Вам вибір, щоб наша співпраця сталося з максимальним комфортом і користю!

Замовити дзвінок

ПВХпроект изготовление металлопластиковых окон в Каменском Контакты:
Адрес: г. Каменское, Пр. Свободы 59 51909 Каменское,
Телефон: +38 (068) 766 34 72, +38 (063) 766 34 72, Электронная почта: pvhproekt@gmail.com