Рулонні жалюзі

Нинішній споживач давно познайомився не тільки зі словом, а й з самою конструкцією жалюзі. Вони дуже прості в установці і у використанні, а в той же час дуже красиві. Сучасні дизайнери віддають особливу перевагу тканинним роллетам. І не дивно, бо:

 • це прекрасне рішення для кожного приміщення;
 • вони зберігають свій початковий вигляд;
 • не вицвітають від сонячного світла;
 • не збирають пил (просочені антисептиком).

Что такое рулонные жалюзи?

Це цілісне полотно з бавовняної або лляної тканини, що закриває весь периметр вікна. Воно згортається, коли це необхідно, в рулон під самий вгору над вікном. Тканина може бути різною: майже прозорою і навпаки, затіняє або затемняющей. Такі «штори» можуть бути однотонними або з малюнком. Крім тканинних, зустрічаються і «екзотичні» екземпляри.

Існує тільки два види систем рулонних жалюзі:

 • відкрита без короба;
  закрита з коробами.

Управляти тканинними жалюзі теж абсолютно легко, це роблять:

 • за допомогою механізму ланцюжка шнура;
  методом держателя на пружині;
  електричним приводом.

Рулонні жалюзі вимагають нестандартного догляду

Доглядати за тканинними шторами досить просто, хоча і потрібно певна увага. У порівнянні зі звичними, зі всілякими складочками і воланами, які збирають пил, рулонні жалюзі просочені антистатичні речовинами, тому майже не збирають на себе пил. Їх час від часу важливо акуратно скидатися вологою тканинною серветкою. Однак, варто пам'ятати, що такі жалюзі вимагають до себе особливого ставлення. А вже тим більше, якщо ними користуються на кухні.

Фахівці компанії ПВХпроект допоможуть вам правильно зорієнтуватися і підібрати те, що підійде саме вам, правильно заміряти висоту і ширину рулонних жалюзі. У нашому каталозі вас приємно здивує величезний вибір рулонних жалюзі, найрізноманітніших в колірній гамі і технічному рішенні.

Які бувають види рулонних жалюзі?

Сьогодні ринок пропонує чимало варіантів рулонних жалюзі. Класичні варіанти представлені дерев'яними (з екологічно чистої деревини, благородних порід з красивою фактурою), бамбуковими (бамбук або соломка, скріплені декоративними нитками), тканинними (сьогодні це легкі тканини найрізноманітніших фактур і плетіння), rollite (не сковують функцію провітрювання і бувають різної щільності) жалюзі.

Ми запропонуємо вам різноманітність варіантів, які допоможуть створити і єдиний ансамбль з вашими улюбленими шторами, і окремий декор будь-якого приміщення, і нове сприйняття вашого інтер'єру. Якщо ви точно знаєте, як повинні виглядати ваші жалюзі, ми точно відтворимо ваші задумки в реальності.

Приєднуйтесь до тисячам наших клієнтів, які стали нашими постійними партнерами і покупцями, і ви переконаєтеся, що ваш вибір правильний.

Замовити дзвінок