Вертикальні жалюзі

На поточний момент вертикальні жалюзі дуже сильно відрізняються від своїх попередників. Вони стали більш універсальними і набули сучасного вигляду.

Сьогодні жалюзі можна використовувати в будь-якому інтер'єрі: як в житловому будинку, так і в офісі. Інтер'єр приміщення набуває нових показники затишку і комфорту!

Характеристика вертикальних жалюзі

1. Захист від прямих сонячних променів.

2. Гіпоалергенні.

3. Не мають схильності до деформацій.

4. Багатофункціональні.

5. Різноманітна колірна гамма, а також матеріали.

Саме такими якостями володіють наші вертикальні жалюзі. Вони допоможуть захистити ваше приміщення від прямих сонячних променів, а також можна м'яко і плавно регулювати світлове оформлення. Попадання світла в приміщення регулюється за допомогою обертання стрічок на 180 градусів за допомогою ланцюжка. Трос дозволяє розсовувати і зрушувати полотнища жалюзі різними способами: до ручки, від ручки, до центру, від центру.

Які бувають вертикальні жалюзі?

1. Тканинні.

2. Пластикові.

3. Жалюзі «хвиля».

4. Фотожалюзі.

Відмінні характеристики вертикальних жалюзі:

  • простота;
  • стиль;
  • можуть бути контрастом;
  • можуть виступати як єдиний ансамбль, тобто для любителів інтер'єрів в єдиній стилістиці можна виготовити в одній колірній гамі.

Способи кріплення вертикальних жалюзі:

  • до стелі на спеціальний кронштейн;
  • до стіни за допомогою системи кронштейнів;
  • всередину віконних і дверних прорізів.

Догляд за вертикальними жалюзі

Необхідно зауважити, що одним з головних переваг стрімких штор вважається простота догляду. Для того щоб жалюзі мали привабливий вигляд, можна використовувати два типи очищення.

  1. Професійне чищення в спеціальних сервісах.
  2. Очищення або прання жалюзі будинку.

Як правило, для того щоб підтримувати чистоту таких жалюзі, досить час від часу проводити їх професійну чистку. Якщо цього буде недостатньо, то ламелі слід замінити. Заміну також можна провести в спеціальних сервісах.

Однак якщо чистка здійснюється в домашніх умовах, то для цього можна скористатися простими насадками для пилососа. Це займе мінімум часу і буде максимально ефективним. У домашніх умовах можна провести і більш ретельну чистку. Для цього треба звільнити ламелі від інших деталей, загорнути їх в трубочки і покласти в тканинний мішечок. Потім в автоматичній пральній машині на найбільш щадному і тихому режимі потрібно випрати штори. Однак слід зауважити, що така прання не гарантує скасуванням чистоти. Крім цього, в процесі прання навіть найдорожча і стійка тканина може втратити конфігурацію і яскравість кольору. Тому все-таки рекомендується користуватися послугами професіоналів і очищенням за допомогою насадок для пилососа. Таким чином, ви продовжите термін служби своїх жалюзі на довгі роки.

Завдяки привабливому і стильному виду наші жалюзі стануть ідеальним вибором для будь-якого приміщення.

Фахівці компанії «ПВХпроект» допоможуть своїм клієнтам при виборі жалюзі, дадуть відповідь на всі виниклі питання, а також проконсультують по видам матеріалів і кольорової палітри, в яких представлені наші вертикальні жалюзі.

І знайте, що для будь-якого дизайну приміщення завжди можна знайти ті вертикальні жалюзі, які подобалися б всім.

Замовити дзвінок