Розсувні системи

Прагнення до комфорту лежить в основі прогресу. Людство безперервно створює механізми і впроваджує різного роду технічні рішення для забезпечення комфортабельного перебування в побуті або на робочому місці. Яскравим прикладом еволюції в інтер'єрі, є розсувні віконні системи, а також міжкімнатні двері, виконані за принципом слайдингом (з англ. Slide - ковзати).

Принцип роботи таких систем ґрунтується на монтажі підвісних кріплень-напрямних, по яких рухаються ролики, закріплені на рамі стулки (віконної або дверної). Ціна комплекту залежить від фізичних розмірів, складності профілю, декоративного оформлення. Фурнітура також впливає на кінцевий прайс.

раздвижные системы для террас
купить раздвижную систему для дверей

Чим цікава розсувні система, з точки зору побутового застосування?

  1. Надійністю. Фурнітура витримує до 100000 циклів, що дорівнює 5-15 років експлуатації. При належному догляді, змащення, ролики запросто прослужать ще половину від цього терміну.
  2. Зручністю. Для розорювання потрібно мінімум зусиль + легкий рух рукою. Користувач лише задає вектор руху, все інше виконує відкатної механізм.
  3. Високим рівнем світлопроникності. Зважаючи на особливості відкривання, розсувний механізм з успіхом застосовується на великих стулках «від підлоги до стелі». Через фізичних обмежень такі рішення не можуть відмовлятися орним способом, тільки відкатним. Цей плюс дозволяє створювати буквально «прозорі стіни», що наповнюють світлом весь простір офісного або житлового приміщення.

Якщо ви плануєте купити розсувну систему, рекомендуємо придивитися і до інших пропозицій від ПВХпроект, а також виготовлення металопластикових вікон, жалюзі і ролет. Комплексне замовлення допоможе заощадити час і отримати солідну знижку, яку ми бережемо для особливих покупців.

Ми також раді допомогти в облаштуванні комерційних проектів: магазинів, ресторанів, адміністративних установ, і т.д.

Конструктивні відмінності розсувних систем

Стулки-слайдингом відрізняються принципом відкривання. Існує три популярних механізму.

  • паралельно розсувні
  • похило зсувні
  • гармошка

Своїм клієнтам ми пропонуємо паралельно зсувні системи - найпростіші і надійні розсувні алюмінієві системи, що мають збільшений запас зносостійкості.

Які причини рухають нашими клієнтами? Додання інтер'єру сучасних «ноток», економія простору. При використанні ковзних стулок економиться 5-6 квадратних внутрішнього простору приміщення. Відмінне підмога для тих, хто прагне розширити житлову зону, не жертвуючи меблями і побутовою технікою.

Окремо варто виділити розсувні системи для терас приватних домоволодінь. В одноповерхових будинках такий механізм не просто зручний, але ще і функціональний. Завдяки посиленій профілем і склопакету, заповненого аргоном, теплоізоляційні якості розсувних рішень досягають значень, характерних для пінобетону і сендвіч-панелей.

Які двері ми робимо?

раздвижная система

Двері - особливий предмет внутрішнього інтер'єру, який може бути виготовлений в двох конструктивних форматах: велика стулка-слайдинг або гармошка. Останнім часом продаж дверей ПВХ, що складаються за принципом гармошки, збільшилася. Ми вважаємо такий стрибок цілком закономірним, адже в цьому випадку клієнт отримує подвійну вигоду: економія місця + економія на вартості замовлення. Якщо ви хочете купити розсувну систему для дверей з найдоступнішим цінником, варто вибрати гармошку. Двері складаються цілком з пластика, при цьому виглядають цілком презентабельно за рахунок декоративного шару, який імітує деревне відтінок і фактуру волокон.

 

Якщо вам потрібна розсувна система для скла триплекс, без алюмінієвої або посиленої пластикової рами не обійтися. В цьому випадку ми виготовляємо паралельно зсувні конструкції.

Замовити дзвінок