Антимоскітні сітки

Превентивні методи завжди ефективніше боротьби з наслідками. За таким принципом діють москітні сітки, основне завдання яких зводиться до захисту приміщення від проникнення комах. «Москіткі» є опцією при замовленні металопластикових дверей або вікон, а тому може розглядатися як варіант економії на загальної вартості замовлення. Втім, чи варта ця ціна безсонних ночей і дратівливості протягом усього наступного дня. Це ми до того, що на захист від комах не варто економити.

На чому ще не варто економити, так це на цікавих чотириногих вихованців, які під впливом мисливських інстинктів, здатні прорвати звичайну «Москіткі» і вивалитися з вікна на вулицю. Як бути? Вирішити проблему допоможе сітка антикіготь, яку також можна зустріти під іншою назвою - антикішка. Якщо звичайна москітна сітка являє полотно з тісно переплетених і склеєних полімерних ниток, то антикішка - це сітка з тонких металевих прутів, з'єднаних зварним методом. Забезпечує відкритий простір для циркуляції повітря, витримує до 20-и кг навантаження, не деформується з часом, надійно фіксується спеціальними кронштейнами. Замовлення і завмер даного аксесуара обговорюється окремо.

сетка от комаров
купить москитную сетку

Перед тим, як купити москітну сітку, варто більше дізнатися про деякі технологічні особливості даного віконного рішення.

 1. Штори і сітки на рамі виробляють з нейлону, поліетилену, поліестеру і фибергласса.
 2. Розмір осередку варіюється від 0,6 до 1,2 мм.
 3. Повну захист забезпечують рішення, просочені інсектицидами, в які входять такі препарати, як дельтаметрин і перметрин. Оброблена перешкода в два рази ефективніше звичайної, так як не просто запобігає проникненню паразитів, але і знищує їх.
 4. «Москіткі» борються не тільки з комахами, але і не пропускають до приміщення бруд, пил, пух, виступаючи своєрідним фільтром.

Алергікам пропонуємо придбати окремо сітку на вікно від пилу, яка захищає від усіх видів летючих алергенів. Аксесуар сумісний з рамковою, дверний або розсувний сіткою.

Види віконних «москіток»

антимоскитная сетка

Нашим клієнтам слід знати, що антимоскітна сітка буває рамкової, рулонної, розсувний.

Рамкові рішення кріпляться зовні вікна, або в приміщенні. Причому внутрішній монтаж може припускати орної тип кріплення сітки. Зручний спосіб, що дозволяє легким рухом відчинити перешкоду, отримавши доступ до віконного отвору.

Найпоширенішими є рамкові «москіткі», до переваг яких слід віднести:

 • просту і надійну конструкцію;
 • невисоку вартість;
 • довговічність.
 

Якщо сітка москітна була замовлена одночасно з вікнами, і до необхідності придбання цієї важливої деталі ви прийшли тільки зараз, врахуйте наступні критерії при її покупці.

 1. Розміри рами.
 2. Тип стулок: поворотна, поворотно-відкидна, фрамужная.
  поверх проживання
 3. Тип домоволодіння: багатоквартирний, приватний будинок
 4. Потреба у відкритті віконних стулок (частота використання)

Купуючи сітки москітні, врахуйте, що для їх виготовлення буде потрібно провести заміри.

Заміри для виготовлення і монтажу «москіток»

Після обговорення матеріалів, типу і конструктивних особливостей сітки з менеджером ПВХпроект, до замовника направляється заміряє. Алгоритм дій фахівця виглядає так.

 1. Майстер відкриває стулку, заміряє отвір, визначає місця кріплення рамки.
  Заміри перевіряються.
  Інформація передається в виробничий відділ.

Що до вартості, то сітка від комарів обійдеться в 180-250 грн. за стандартний варіант на білій рамці.

Замовити дзвінок