Семікамерні профілі

Сучасна лінійка пластикових вікон - це вироби з 7 - камерним профілем. Така система вважається ідеальною для тих людей, які бажають платити якомога менше за опалення приміщення. Такі вікна були створені безпосередньо для пасивних, енергозберігаючих будівель. Вікна мають досить гармонійною формою, яка відмінно впишеться в будь-який інтер'єр. Конструкція міцна, що гарантує надійність і елегантність. Крім того, семікамерний профіль забезпечує максимальну теплоізоляцію і захист від шуму.

особливості конструкції

У такому виробі застосовується три контури ущільнення:

  • у середині;
  • із зовнішнього боку;
  • всередині.

Завдяки цьому власники абсолютно не чутимуть стороннього шуму з вулиці. Холод не буде проникати в приміщення. Волога також жодним чином, не відбитися на стані вікон. За рахунок того, що по середині присутня додаткова захисна фурнітура, вона виступає в якості захисту від дощу.

Віконні ущільнювачі створюються з високої якості матеріалу, що гарантує тривалий період експлуатації, а також:

  • герметичність;
  • безпеку;
  • надійність.

Підібрати виріб можна в необхідному відтінку, щоб воно гармоніювало з дизайном приміщення. Тим більше що палітра кольорів зараз в магазинах досить широка. Вікна мають широкий спектр застосування. Всі вони володіють ідеальною термічної ефективністю, відрізняються стійкістю до злому. Склопакет осідає в профіль глибоко, за рахунок чого знижується рівень утворення конденсату на вікнах. Такі установки купують виключно ті люди, які свідомо інвестують кошти в своє майбутнє.

Сучасні заводи семікамерний профілів використовують особливі технології виробництва. Завдяки чому вироби мають просту форму, але все одно підкреслюють стиль і елегантність приміщення. Крім того, вони гарантують комфорт і довговічність. В основному всі сучасні вікна мають гарантією на використання протягом 7 років. Але прослужити в реальності вони здатні більше 40 років. Тому інвестуючи кошти в якісні вікна, ви піклуєтеся про свою сім'ю, дітей і навіть онуків. Підібрати установки можна в будь-якому відтінку, досвідчені дизайнери вибирають кольору в поєднанні з обробкою, яка зовні схожа на дерево. Кожен покупець має право вибору. Якщо виникнуть труднощі з вибором, проконсультуйтеся з менеджером магазину, він обов'язково надасть грамотну допомогу.

Замовити дзвінок