Комплектуючі до воріт

Сфера нашої професійної діяльності поширюється далеко за межі виготовлення і установки вхідних дверей з ПВХ. Ми також реалізуємо комплектуючі для секційних воріт і воріт. Пропонуємо купити фурнітуру, ролики, напрямні, балки, інші механічні елементи. При досить прийнятною ціною, системи, зібрані з наших комплектуючих, служать довгі роки, незалежно від рівня навантаження, циклів відкривання, кліматичних і механічних чинників.

В Україні активно освоюють секційні гаражні рішення, що є цілком логічним, оскільки в інших країнах такий тип воріт застосовується не перший десяток років. Механізм передбачає підняття стулки, що складається з сендвіч панелей під стелю, за рахунок набору з роликів і направляючих. Відмикання відбувається механічним (за рахунок фізичного зусилля) або автоматично (за рахунок електричного силового приводу).

запчасти для откатных ворот
комплекты для откатных ворот

Ми також реалізуємо комплектуючі для відкатних воріт, які відрізняються підвищеною надійністю, зносостійкістю. Завжди в наявності окремі деталі:

 • роликовий каретка;
  несучий профіль;
  заставна;
  підтримувальні ролики;
  уловлювачі заглушки;
  полотно.

Якщо вам потрібні не тільки комплекти для відкатних воріт, але і набори для секційних рішень, ми запропонуємо: ролики піднімання / опускання, троси намотування, петлі для з'єднання сендвіч-панелей, торсіонні пружини, електроприводи.

Чому варто завітати до нас, якщо у вас вже встановлені сучасні ворота?

комплектующие для откатных ворот

Незважаючи на високу надійність, навіть відкатні, секційні механізми вимагають періодичного обслуговування. Ми пропонуємо комплектуючі до воріт для приватних осіб, компаній здійснюють обслуговування автоматизованих систем. Що є причиною поломки?

 1. Порушення при установці. Прорахунки в геометрії прорізу, непрофесійний монтаж, помилки в розрахунку навантаження - все це призводить до швидкого виходу з ладу навіть надійної фурнітури
 2. Перевантаження компонентів. «Золоте правило» говорить, що автоматика повинна працювати з 15% запасом по потужності. Якщо ж привід працює щодня на 100% своїх можливостей, проблем не уникнути
 3. Низька якість фурнітури
 

Втім, перш ніж купувати комплектуючі для воріт, потрібно точно діагностувати поломку. У своїй практиці ми неодноразово стикалися з ситуаціями, в яких власник, не маючи досвіду, самостійно «визначав» несправність. Після покупки деталей з'ясувалося, що встановлена причина не відповідає дійсності. В результаті - втрачені гроші і час.

Приймайте рішення про покупку тільки після консультації з фахівцем. Не знаєте куди звернутися? Зателефонуйте нам.

Чому варто купувати запчастини для воріт у нас?

Ми розуміємо, що вибираючи запчастини для відкатних воріт, наші клієнти шукають баланс між якістю і ціною. Як ми досягаємо цього балансу? Перш за все, прямим співробітництвом з виробником. Це вірна гарантія не тільки приємною вартості, але і автентичності продукції, технічної підтримки. На дорогі електромеханічні вузли поширюється окрема гарантія, що встановлюється заводом.

Представлені тут комплектуючі для ролетних воріт гордо носять імена таких торгових марок, як FAAC, Alutex, Doorhan, Сomunello. Це визнані лідери ринку, що реалізують свою продукцію на території країн Євросоюзу і СНД.

Також дозвольте нагадати про продаж розсувних систем, ролетів, ПВХ вікон і дверей для облаштування житлових, комерційних, технічних приміщень.

Вибираєте комплектуючі для розсувних воріт? Менеджер ПВХпроект підбере комплект, розповість, як заощадити, отримати бонус або знижку.

Замовити дзвінок