Жалюзі

У сучасному інтер'єрі жалюзі - невід'ємний атрибут віконної системи. Цей різновид штор є смужки - ламелі, з'єднані між за допомогою особливого механізму, завдяки чому елементи зсуваються вгору, в сторону або обертаються навколо своєї осі і регулюють проникнення світла в приміщення. Ламелі можуть бути виконані з металу, дерева, пластика і тканин.

Відмінна якість, тривалий термін служби, надійний захист від сонячних променів і функціональність забезпечили жалюзі гілку першості серед сонцезахисних рішень. Історія жалюзі йде корінням до східних традицій, коли чоловіки намагалися приховати красу своїх дружин від сторонніх поглядів, використовуючи скріплені між собою дощечки.

З плином часу, розвитком виробництва і технологій, зовнішній вигляд жалюзі, як і матеріал для виготовлення зазнав змін. Жалюзі для вікон стали якісним, простим у використанні і обслуговуванні елементом інтер'єру, а також розділилися на кілька підвидів:

  1. Горизонтальні жалюзі;
    Вертикальні жалюзі;
    Рулонні жалюзі.

Для кожного типу продукції характерні свої функціональні особливості, що вигідно підкреслить оформлення вашого інтер'єру.

Який варіант жалюзі вибрати

Найбільш поширений варіант - горизонтальні жалюзі з простим кріпленням до віконної рами або стіні, найчастіше ламелі виконані з металу. Горизонтальне розташування елементів дозволяє максимально приховати від стороннього погляду все, що знаходиться в приміщення, забезпечуючи необхідний рівень освітлення, від напівтемряви, до повного попадання сонячного світла.

Вертикальні жалюзі відрізняються не тільки розташуванням ламелей, а й великою шириною елементів. Ідеальний варіант для застосування в приміщеннях з панорамними вікнами. Безсумнівна перевага - широка різноманітність колірної гами, можливість нанесення малюнка на тканинний елемент.

Щоб повністю захистити приміщення від попадання сонячних променів і цікавих поглядів використовуються рулонні жалюзі, друга назва яких - рулонні штори. Цей вид жалюзі виконується з тканини, особливість конструкції в накручування матеріалу на особливий вал, прихований під коробом з металу або пластику. Для рулонних жалюзі можна підібрати бажану текстуру і забарвлення тканини.

Жалюзі вигідно відрізняються високим рівнем функціональності, легкістю в експлуатації, а різноманітність кольорів стане стильним доповненням будь-якого інтер'єру.

Замовити дзвінок