Чотирикамерні профілі

Якщо ви вирішили провести ремонт в будинку або засклити балкон ви неодмінно зіткнетеся з питанням вибору правильного профілю. Надійний пластиковий профіль підвищить характеристики теплового обміну, забезпечить належну ізоляцію від зовнішніх шумів і захистить від попадання пилу, вологи, абразивних частинок.

функціональні особливості

Віконний профіль складається зі спеціальних камер, які створюються при розміщенні ребер жорсткості. Оптимальним варіантом є системи з 3-5 камерами. Чотирикамерний профіль покупці вибирають не так часто, як інші варіанти. Однак саме цей вид служить відмінним показником співвідношення за принципом ціна / якість. Стандартом встановлено, що чотирикамерний профіль повинен мати товщину від 64 до 67 мм. Зверніть увагу, що підрахунок кількості камер відбувається по вертикалі. Матеріалом для виготовлення профілю служить ПВХ, укріплений металевими ставками. Металевий профіль проходить через найбільшу камеру, яка розташовується в середині.

Розглянемо переваги

Сучасні технології не стоять на місці, і виробники металопластикових вікон пропонують покупцям широкий асортимент товару. До переваг чотирикамерним пакета профілю варто віднести наступні фактори:

  1. Цінова політика ринку змінюється в бік покупця, і вітчизняні виробники можуть запропонувати якісні вироби за доступною ціною. Тому немає сенсу трохи економити. Краще відразу поставити утеплений варіант без істотних витрат.
  2. Більшість чотирикамерним профілів відмінно поєднуються з двокамерними склопакетами, що забезпечують стійкість до промерзання при низьких температурах до -40 градусів за Цельсієм.
  3. Для чотирикамерним профілю також доступні різні колірні схеми з декоруванням під дерево. При цьому ПВХ матеріал не вигорає на сонці і не залишає жовтих плям.

При комбінуванні розглянутого профілю зі склопакетами, що містять спеціальне покриття, можна домогтися високих показників у організації енергозбереження та функціонування мікроклімату приміщення.

Замовити дзвінок