Відливи

При установці вікон і балконних рам, не всі звертають увагу на таку важливу деталь, як відплив, а адже саме відливи захищають раму від впливу опадів: снігу, дощу. На жаль, ми продовжуємо стикатися з нерозумінням з боку деяких клієнтів, а також зі стереотипом про «шумності» цього елемента.

По-перше, хочемо ще раз зробити акцент на важливості прикриття монтажних місць від руйнівного впливу опадів і ультрафіолетових променів. Навіть якісна гідроізоляція з часом не витримує, з'являються тріщини. Потрапляє в них вода призводить до руйнування, злущування шпаклівки. По-друге, що стосується стереотипу про гучність відливу на сильному вітрі. Так, дійсно, як і бюджетний козирок, до того ж встановлений «на швидку руку», відлив може вібрувати на сильному вітрі, видаючи характерний звук. Але, якщо ви замовляєте відливи на вікна у нас «під ключ», тобто з установкою, гул при сильному вітрі вам не загрожує, незалежно від того, який матеріал ви оберете.

оконные отливы цена
отлив оконный

У кожного з варіантів є свої сильні сторони. Наприклад, якщо ви замовляєте металопластикові вікна в Кам'янському, і берете до комплекту алюмінієвий відлив, можете не турбуватися про такі проблеми, як корозія, швидка втрата зовнішнього вигляду. Термін служби таких рішень 20-30 років. Напівдорогоцінне метал не боїться перепаду вологості та температури, не затримує пил, легко миється.

Якщо берете відлив віконний з оцинкованого металу виграєте у вартості і можливості вибирати між глянцевими і матовими рішеннями.

Професійний монтаж козирків на вікна і лоджії

У такій справі, як установка відливів велике значення мають досвід і професійний підхід до справи. Якщо виконавець не застосовує гідроізоляцію, або монтує елемент на непідготовлене підставу, результат його старань дорівнює нулю. Деякі недобросовісні установники просто економлять час і герметик, розуміючи, що власник навряд чи побачить проблему відразу, і звернутися з проханням про її усунення.

Ми ніколи не звертаємося до подібної практики. Бригади установників діє згідно строгому алгоритму, незалежно від того, що саме має бути монтувати: вікна, москітні сітки антикішка на пластикові вікна або розсувні системи. Ми однаково відповідально підходимо до виконання будь-якої роботи.

отливы

Уявімо ситуацію. Ви вирішили купити відливи у нас, щоб встановити на вже наявні вікна. Що для цього знадобиться? Якщо ви впевнені в своїх навичках, то досить просто заміряти ширину отвору, і повідомити розміри нам. Але, краще запросити зморщок. Після замірів та обговорення матеріалів, наш співробітник повідомить вартість. Ви вносите передоплату, замовлення надходить в роботу. За добу до установки (день призначається заздалегідь) ми вам дзвонимо для підтвердження готовності. Монтаж займає 1,5-2 години в залежності від обсягу робіт.

Не рекомендується установка відливів на вікна без точного розуміння послідовності дій і знання технічних нюансів. При порушенні герметичності, для виправлення помилок відлив доведеться повністю демонтувати.

 

Скільки коштують водовідливи?

Це найдоступніша деталь віконної системи, порівнянна за цим параметром з москітною сіткою. Вибираючи віконні відливи ціна яких коливається від 50 до 70 грн. за погонний метр. Є і куди більш простий спосіб - дзвінок менеджеру ПВХпроект для отримання оперативної консультації.

Замовити дзвінок