Гратчасті ролети

У більшості офісів і житлових будинків встановлені решітки, але особливою популярністю зараз користуються гратчасті ролети. Це спеціальні пристрої, які здатні гарантувати високий рівень захисту від сторонніх. У тому випадку, якщо встановити такі вироби в магазині або офісі, зовнішній вигляд буде досить естетичний.

переваги товару

Використовуючи такі вироби, ви зможете помітити велику кількість переваг.

  1. Захист житла або офісного приміщення від сторонніх. Особливо це необхідно для тих, хто проживає на першому і другому поверсі. Таким чином, ви зможете захистити себе і свої близьких від поглядів сторонніх людей. Ролети створять перешкоду від тих, хто може пробратися в ваш будинок. Тим більше що грати здатні зіпсувати зовнішній вигляд фасаду будівлі, ролети навпаки - виглядають непогано і гарантують високий рівень захисту.
    Також за допомогою роллета можна захистити себе від сторонніх шумів. Ви зможете відчувати себе комфортно під час сну і роботи, які не будуть чутні звуки з вулиці.
    Ролети - це захист від несприятливих погодних умов. У тому випадку, якщо на вулиці йде дощ, сніг або інші види опадів, псуються вікна і укоси. Встановивши ролети, ви зможете захистити себе від негоди і продовжити існування своїм вікнам.
    Також дані вироби здатні стати в нагоді для того, щоб не дозволяти проникати в приміщення сонця. Завдяки цьому у вашій оселі в літню пору року буде прохолодно, а взимку в будинку буде тепліше, ніж зазвичай.

особливості монтажу

Ролети можуть підніматися і опускатися не тільки вручну, але і дистанційно за допомогою електричних приводів. Цей метод досить зручний, а також позбавляє від необхідності прикладати зусилля для підняття конструкції.

Як саме буде здійснюватися процес підйому і опущення самих ролетти, визначається на основі переваг власника і особливостей приміщення.

Додатково можна встановити освітлення або ж налаштувати пульт дистанційного керування. Також досить зручним варіантом буде управління механізмом, засноване на фотоелементах або оптичних сенсорах, що дозволяють згенерувати реакцію на те, що відбувається навколо.

При цьому є обов'язкова умова монтажу - підключення датчиків диму і протипожежної системи, які автоматично піднімають ролети в разі виникнення небезпеки.

Для установки ролетів застосовуються алюмінієві профілі висотою від 30 до 84 міліметрів, а шириною від 13,5 до 19.

різновиди продукції

Розглянемо два найпоширеніші види ролетів, кожен з яких має свої особливості і перевагами.

  1. Ролетні решітки серії AEG56. Найчастіше застосовуються для отворів маленьких і середніх розмірів. Решітка здатна закрити не більше 7,5 квадратних метрів, за умови наявності підсилює профілю - 13,5.
    Ролетні решітки серії AEG84. Відмінний варіант для закриття великих отворів. Здатні закрити площу до 21 квадратного метра (за умови використання підсилює профілю).

Таким чином, вид жебрати в першу чергу виходячи з наявних розмірів приміщення. Також для кожного різновиду ролетів підбирається свій профіль, який найбільше підійде для монтажу в конкретній ситуації.

Підібрати можна ролети в будь-якому кольорі, виготовлені з різноманітних матеріалів. Під час вибору, враховуйте дизайн архітектурного будови, щоб все виглядало гармонійно. Звернувшись в нашу компанію «ПВХпроект», абсолютно безкоштовно до вас приїде фахівець і зробить виміри. У тому випадку якщо виникнуть якісь питання або труднощі, зв'яжіться з менеджером сайту по телефону, він надасть детальну консультацію.

Замовити дзвінок