Преміум клас

Вибираючи вікна, у покупців часто виникає питання - які відмінності між підвіконнями і як замовити відповідний?

Існує кілька категорій підвіконь:

  • економ;
  • ціна і якість;
  • преміум клас.

Економ-варіант має пористу поверхню, ніж ускладнює догляд за підвіконням. Через шорсткості пил і бруд накопичується на поверхні підвіконь, і це істотно ускладнює прибирання. Такі підвіконня зарекомендували себе як тендітні, і вони не витримують великих навантажень.

Підвіконня середньої категорії і класу преміум володіють гладкою поверхнею, матової або глянсової. Вони захищені акриловою плівкою, яка не дозволяє бруду і пилу проникнути в саму поверхню. Підвіконня преміум-класу виконані під мармур, дорогі породи дерев і мають широку колірну палітру.

Переваги підвіконь преміум-класу

Перевагою підвіконь преміум-класу є теплостійкість. На такі підвіконня зі спокійною душею можна ставити гарячі предмети, і не залишиться і сліду. Цього не можна сказати про підвіконнях економ-класу. Поставивши гарячий предмет на нього, ви побачите, як пожовкла або здулася поверхню, і з цим вже нічого не зробиш.

Любителям вирощувати квіти на підвіконні не варто економити. Вм'ятину або подряпину на підвіконні економ-класу зробити набагато простіше, ніж на більш дорогому.

Якщо ваш бюджет обмежений, і ви сумніваєтеся, що вибрати: дороге вікно і дешевий підвіконня або простіше вікно, але дорожче підвіконня, то краще вибрати другий варіант. Хороший підвіконня - це половина успіху у використанні вашого вікна, зовнішнього вигляду, надійності і догляду за ним. Оригінальний дизайн зробить ваше підвіконня незамінним елементом будь-якого інтер'єру.

Зараз ви можете на нашому сайті вибрати цікавий підвіконня, ознайомитися з його характеристикою і замовити його. Це в рази заощадить ваш час і сили.

Замовити дзвінок