Ворота і автоматика

Практично на будь-який огородженій території є ворота для проїзду транспорту. Автоматика призначена для реалізації відкриття і закриття воріт дистанційно, без прямої участі людини. Як правило, в якості маніпулятора використовується пульт дистанційного керування. Зростання попиту на автоматичні ворота привів до появи безлічі компаній, що спеціалізуються на поставках як самих воріт, так їх комплектуючих елементів. Наша компанія завжди рада запропонувати вам деталі провідних брендів, присутніх на сучасному ринку.

Класифікація товару

Сучасні компанії виробляють автоматичні пристрої з деякими відмінностями. Тому виникла потреба в якійсь систематизації всіх доступних видів. Так, класифікувати автоматику для воріт можна за кількома показниками.

За технологічного виконання вона може бути лінійної або важеля.
Залежно від умов використання, механізми розподіляють на побутові і промислові.
Підбір правильного обладнання відбувається в залежності від довжини і ваги стулки, над якою необхідно проводити управління.

асортимент товару

В інтернет магазині завжди в наявності найпопулярніші моделі. Ми готові надати широкий вибір в асортименті. Більш детально з кожною моделлю ви зможете ознайомитися у відповідному розділі каталогу. Орні ворота зазвичай комплектуються стулками довжиною 2м, 3м, 4м або 5м. При цьому їхня вага може варіюватися в межах від 200 кг до 1000 кг. Компанія співпрацює з популярними брендами Італії, Франції, Німеччини, а також з вітчизняними виробниками.

Наші переваги

Наша компанія є лідером на ринку поставок автоматики для воріт. Великий досвід в реалізації замовлень різного рівня призначення дозволяє швидко і успішно обробляти заявки від покупців. Зверніть увагу, що ми надаємо гарантію від 1 до 3 років на весь модельний ряд, в залежності від виробника товару. Для оформлення заявки зв'яжіться з нашим менеджером, який проведе висококваліфіковану консультацію. Забрати товар можна самостійно зі складу або ж отримати поштою. Відправлення в інші міста проводиться післяплатою. Ми гарантуємо високу якість обробки замовлення на кожному етапі його реалізації: від прийому заявки до видачі його покупцеві.

Замовити дзвінок