Доставка

Безкоштовна доставка від ПВХпроект

Продукція від компанії ПВХпроект вимагає уважної професійної перевезення і монтажу. Ми позбавимо Вас від необхідності шукати спеціалізований транспорт для доставки і майстрів по установці. Надаємо доставку металопластикових конструкцій по всій території України. Найчастіше послуга не вимагає додаткової оплати. Установка скління не повинна відволікати Вас від роботи і особистих справ, тому ми врахуємо всі побажання щодо термінів і часу доставки.

надійність перевезення

Навантаження і доставка металопластикових вікон та інших конструкцій здійснюється на спеціальному транспорті, з передбаченими кріпленнями і обладнанні для перевезення таких конструкцій. Довірте цю роботу професіоналам!

Монтажна бригада компанії «ПВХпроект» професійно зробить доставку, і занос металопластикових конструкцій прямо в Вашу квартиру, будинок або офіс. До моменту здачі в експлуатацію, наша компанія несе повну відповідальність за збереження і цілісність всіх товарів. Довірившись нам, Ви абсолютно нічим не ризикуєте! Монтаж вікон ПВХ в Дніпродзержинську і Дніпропетровській області ми також беремо на себе.

Доставка металопластикових конструкцій від ПВХпроект, це:

  • Швидко.
  • Якісно.
  • З можливістю подальшої установки, якщо це необхідно.

Замовити дзвінок

ПВХпроект изготовление металлопластиковых окон в Каменском Контакты:
Адрес: г. Каменское, Пр. Свободы 59 51909 Каменское,
Телефон: +38 (068) 766 34 72, +38 (063) 766 34 72, Электронная почта: pvhproekt@gmail.com