Безрамне скління

З дизайнерської точки зору безрамне скління відмінний привід «розсунути» стіни приміщення, за рахунок зовнішнього обсягу. Такий спосіб обробки також називають панорамним, що досить точно відображає естетичну суть скління. Замість звичних вертикальних металопластикових рам-перекриттів використовуються пятірельсовие напрямні (насправді може бути більше), на кожній з яких тримається окрема стулка. Виходить пакет з п'яти стулок, що пересуваються кожна по своїй рейці. Технологія застосовується як для облаштування віконних прорізів, так і для лоджій, і навіть внутрішніх (в основному декоративних) перекриттів.

безрамное остекление
безрамные стеклопакеты

Цікаві безрамні вікна в першу чергу тим, що їх монтаж дозволяє досягти відразу кількох цілей:

Кардинальна зміна екстер'єру будівлі. Можна скільки завгодно довго шукати свіжі поєднання пісковика, фагота або сайдингу, але все одна прозора стіна «прибере» весь цей архаїзм на задвірки історії.
Більше світла круглий рік. Згадайте, як нам не вистачає сонячного проміння в холодну пору року, і як змінюється настрій, коли кімната наповнюється теплом і ласкавими відблисками. Ну а якщо взяти до уваги той факт, що вітамін Д синтезується організмом тільки при сонячному впливі, відразу ж стане зрозуміло, чому слова «сонце і щастя» часто вживають в єдиному контексті.
Поєднання практичних, естетичних і дизайнерсько-архітектурних нововведень. Це цілком логічно, адже будівлі зі скла і бетону будують не перший десяток років, і ось тільки зараз ці рішення стали доступні на побутовому споживчому рівні.
Що можна зробити, використовуючи безрамні склопакети, або як їх ще називають фінське скління (метод був придуманий в Фінляндії 25 років тому)? За допомогою фінською технологією можна засклити балкон, терасу, лоджію, веранду, перетворити глуху стіну в прозору.

Безрамний метод монтажу: яким буває, що потрібно знати майбутнім власникам

Скління може бути глухим або з рухомими стулками, які в свою чергу складаються «книжкою» або «стопкою». У першому випадку скла паркуються разом, зберігаючи орні функцію. Виходить повне звільнення отвору. У другому - стулки паркуються разом, але залишаються нерухомими. Глухе або безрамне скління склопакетами застосовується для облаштування магазинних вітрин, гостьових будинків, невеликих житлових і комерційних будівель.

З чого складається фінська система?

  1. ударостійке скло
  2. алюмінієві профілі
  3. Ролики.

Рама, по якій рухаються стулки на роликах, кріпиться до верхньої і нижньої частини отвору механічним способом.

Вся складність зводиться до підготовки підстави, яке повинно бути ідеально рівним і геометрично вивіреним. Один незначний перекіс, і з'явиться зазор, через який тепле повітря буде випаровуватися, або ще гірше, через нерівності стулку заклинить.

Перспективи розвитку безрамній технології

заказать безрамное остекление

Для нас виготовлення металопластикових вікон - це точний процес, що не терпить малодушності і порушення виробничих норм. Ми не тільки освоїли відносно нову для України технологію виготовлення безрамних елементів, а й змогли досвідченим шляхом вивести власні монтажні сценарії, успішно застосовуються в роботі:

  • на комерційних об'єктах;
  • в будинках старого / нового житлофонду;
  • з приватними малоповерховими будинками.
 

Може здатися, що Безкаркасні скління виглядає якось страхітливо ненадійно, але це лише ілюзія, створена розігрався уявою. Насправді, ударостійке скло неможливо розбити випадково, і потрібно сильно постаратися, щоб пошкодити навмисно.

Мінусів всього два: все ще досить висока ціна і теплопровідність. Перед установкою прозорою лоджії від підлоги до стелі, проконсультуйтеся з нами. Спеціаліст проведе заміри, складе «теплову карту» приміщення, вивчить способи і інтенсивність генерації теплової енергії, видасть висновок. Після цього вам буде простіше зважитися купити послугу, адже повне розуміння всіх нюансів позбавить від болісних сумнівів.

Як замовити безрамне скління, з чого почати? Є відразу три напрямки для першого кроку: безкоштовна консультація, онлайн калькулятор вартості і виклик замірника.

Замовити дзвінок