Секційні ворота

Кожен сучасний житель бажає будь-якими способами захистити себе від сторонніх людей. Основним компонентом будь-якої системи безпеки є ворота. Їх встановлюють вдома, на дачі, на виробничих підприємствах. Крім того, що це захист і особиста безпека, ворота можуть продемонструвати ваш соціальний статус і фінансове становище в суспільстві. Однією з найбільш зручних моделей є секційні ворота. Це зручні вироби, з якими просто виїхати з гаража, а також завдяки їм значно збільшитися рівень безпеки теплоізоляції.

особливості вироби

Ворота секційні відрізняються широким функціоналом. Що ще в них особливого? Ці вироби включають в себе кілька секцій, які з'єднуються між собою. Відкриваються вони теж оригінальним способом: піднімаються вгору до самої стелі.

Такий підйом відбувається абсолютно безпечно. Основна перевага воріт - компактність. Завдяки своїй унікальній конструкції, вони абсолютно не потребують просторі, особливо якщо порівнювати з орними моделями. До переваг моделі можна віднести ще й такі показники:

неможлива деформація або пошкодження даної конструкції, так як при виготовленні використовуються виключно міцні матеріали, які пройшли тестування;
існують страхувальні системи, які здатні позбавити користувача від непередбачених ситуацій в роботі автоматичних секційних воріт;
такі ворота можна відкривати самостійно або встановити автоматичну систему, і відкривання буде відбуватися за допомогою спеціального пульта. Ці вироби підходять тим, хто дійсно цінує комфорт і високу якість.
варіанти управління

Такого роду ворота можуть підніматися як вручну, так і за допомогою автоматики. Обидва варіанти реалізовані досить зручно і не вимагають особливих зусиль. При ручному підйомі загальна маса полотна максимально збалансування, що дозволяє витратити набагато менше зусиль на підйом.

Для більш простого опущення воріт іноді встановлюють канат, який дозволяє спустити вниз полотно без необхідності повертати ручку механізму.

Автоматична, в першу чергу, зручна тоді, коли немає бажання виходити з приміщення або автомобіля. Можливість дистанційного відкриття воріт дозволяє також значно заощадити час, яке могло б бути витрачено на повороти ручного механізму.

Для більш повноцінного управління додатково встановлюються фотоелементи, панелі управління, сигнальне освітлення та інші технічні засоби.

По суті, такі ворота - прекрасний спосіб створити затишок в приміщенні і просто полегшити процес взаємодії. Оцінити по гідності переваги даних воріт ви зможете в той момент, коли на вулиці погана погода.

Бажаєте придбати для себе секційні ворота? В такому разі скористайтеся послугами нашого інтернет-магазину. У нас на сайті представлений широкий асортимент продукції, яка відповідає всім європейським нормам і стандартам.

Замовити дзвінок