Шестикамерні профілі

Пластикові вікна - сучасні енергозберігаючі конструкції. Вони поєднують велику кількість переваг: звукоізоляція, теплоізоляція, енергозбереження, захист від проникнення в будинок сторонніх осіб. Сучасні вікна вважаються ідеальними для установки в будинку, де присутня пасивне опалення та потрібен захист від шуму.

Популярністю користується шестикамерний профіль. Основна його перевага - енергоефективність, що важливо для приватного будинку, де можна значно знизити витрати на комунальні послуги. Так, ви переплатите за 6-ти камерний профіль, але вже через 3 роки це вкладення окупиться за рахунок економії на обігріві приміщення. Додаткова перевага - три ущільнювача. За рахунок чого можна робити монтаж скла максимально щільного.

Профільна система

Як тільки в нашій країні з'явилися вікна з шестикамерна профілем, вони відразу ж завоювали визнання покупців. Зараз ці вироби стали лідерами на ринку. Як тільки ви заміните старі дерев'яні конструкції на пластикові, відразу ж відчуєте безліч переваг. Вікна з шестикамерними профілями перевершують дерев'яні по таким параметрам, як:

  1. Збереження тепла. Гарантують високий рівень теплоізоляції, що дозволяє зберігати в приміщенні тепло і затишок. Крім того, вони дозволяють позбутися від протягів в житло і значно заощадити на обігріві житла. При цьому ви зможете повністю відмовитися від додаткових обігрівальних пристроїв.
  2. Шумоізоляція. Ця характеристика особливо важлива для жителів великих мегаполісів.
  3. Захист від пилу. За рахунок того, що такі вікна не мають щілин, пилу в квартирі утворюється набагато менше.

Для клімату в нашій країні, такий варіант вважається оптимальним. Крім того, він економічний, в незалежності від того проводите ви реконструкцію існуючої будівлі або будуєте новий будинок. Шестикамерні системи відмінно підходять для житлових архітектурних конструкцій, але їх рекомендують встановлювати навіть в медичних установах.

Профіль є максимально стійким, він не деформується і не змінює своїх параметрів при впливі сонячних променів. Вікна мають гарним блиском і ідеально гладкою поверхнею. Навіть при регулярному впливі вологи, вироби не розбухають і не втрачають своїх споконвічних особливостей. При необхідності їх можна мити вологою ганчіркою. Фарбувати їх не потрібно як дерев'яні конструкції.

Замовити дзвінок