П'ятикамерні профілі

Оптимальним рішенням на сьогодні, є п'ятикамерний профіль. Так як він володіє ідеальним співвідношенням ціни і якості. Крім цього такий варіант є відмінним варіантом для кліматичної зони нашої країни. Але пам'ятайте про те, що така профільна система є мінімально допустимої для житлових будівель і приміщень. Цей варіант розумно використовувати для квартири, заміського будинку, офісного приміщення і т.д.

Переваги п'ятикамерних профілів

Розробники пропонують використовувати виключно 5-ти камерну систему, яка гарантує максимальний комфорт. Завдяки тому, що профіль збільшений і є п'ятикамерна конструкція, створюється додаткова теплоізоляція, що відповідає всім європейським нормам і стандартам.

Крім цього широкий профіль дає можливість утеплювати шов між стіною і вікном в процесі установки. Що грає величезну роль, особливо в зимову пору року. Основна маса втрати тепла доводиться безпосередньо не на профіль, а на склопакет. Тому вибираючи вікна, звертайте увагу і на стекла, які будуть встановлені в конструкції. При грамотній установці, такі вікна зможуть убезпечити житло від будь-яких морозів. Також до достоїнств варто віднести:

  1. Економію коштів і енергії. У країнах Європи пластикові вікна з п'ятикамерна система вже стали стандартом. Але це й не дивно, так як жителі Європи вважають за краще ставити якісні вироби, яких вистачить на кілька десятків років. Гарне вікно допоможе економити на опаленні.
  2. Максимальна шумоізоляція. Жителі великих мегаполісів особливо потребують додаткової шумоізоляції, так як машини, люди не дозволяють створити в будинку затишну атмосферу.
  3. 100% безпеку. Додаткова перевага пластикових вікон - можливість установки протівовзломних елементів. Вони не дозволять стороннім людям проникнути в житло через вікна.
  4. П'ятикамерні вироби перед надходженням на ринок були протестовані. Дослідження показали, що вікна здатні витримувати коливання температури від -60 до +75 градусів.

Вікно - це не просто додатковий елемент інтер'єру. Воно є досить функціональним елементом, який гарантує в будинку затишок і комфорт. Вікна - це сполучний елемент між вами і навколишнім світом. Крім цього вони забезпечують подачу повітря в приміщення. У зимову пору року вони гарантують захист від холоду.

Замовити дзвінок