Ролетні ворота

У кожної людини в гаражі або на ділянці існує таке огорожу, як ворота. Одними з найпопулярніших видів даних виробів є ролетні ворота. Їх іноді використовують на складах, у виробничих будівлях і навіть торгових центрах. Ці товари є компактними, їх можна встановлювати навіть там, де над дверима прорізу проведена електропроводка. У нашому інтернет-магазині ви зможете підібрати для себе оптимальний варіант вироби. У тому випадку якщо виникли труднощі з вибором, зверніться за допомогою до співробітників маркету, вони підберуть відповідний товар, виходячи з потреб клієнта і фінансових можливостей. Крім цього, у нас є моделі, які можна встановити на отвір як із зовнішнього боку будівлі, так і з внутрішньої.

особливості вироби

Такі конструкції складаються зі спеціальних профілів, які проводилися з довговічного, але легкого металу. Ворота ролетні можна згорнути в невеликий короб, розташований над прорізом. Ця продукція має цілу низку переваг:

  • економія простору, особливо при порівнянні з моделями класичними;
  • можливо проводити встановлення навіть в приміщеннях з низькою стелею;
  • відбувається додатковий обмін повітря;
  • ці ворота кожен бажаючий може обладнати автоматичною системою. З її допомогою можна дистанційно керувати пристроєм. Передбачається і аварійне відкриття вручну;
  • існує широкий асортимент відтінків і моделей.

Компанія «ПВХпроект» пропонує придбати ролетні ворота за вигідною ціною. Вся продукція, представлена на сторінці, має сертифікати якості. При виготовленні використовувався тільки якісний ПВХ, що гарантує природність і повну безпеку людському організму.

Замовити дзвінок