Замки від дітей

Система відкривання навіть найпрогресивніших пластикових вікон недосконала. Вона вразлива до маніпуляцій досвідчених грабіжників. Мало того, незахищене від простого відкривання вікно стає потенційним джерелом небезпеки, коли в квартирі живе маленький цікавий дитина. Однак, вихід є і він простий - встановити замки для пластикових вікон і, тим самим, кратно збільшити їх безпеку.

Все, що потрібно - звернутися в компанію "ПВХпроект" і замовити послугу установки замків "під ключ". Наші фахівці, перш за все, допоможуть підібрати потрібну конструкцію замка, виходячи з ваших завдань і переваг. Чим відрізняються замки на пластикові вікна і навіщо він потрібні - розповімо нижче.

Сучасний ринок пропонує велику різноманітність механізмів для віконних блоків:

  • блокують механізми;
  • готові ручки з вбудованими замками;
  • врізні механізми під ключ;
  • замки-фіксатори;

Найчастіше споживачі встановлюють готові ручки на вікна з вбудованим замком. Однак, кожна з систем має свої плюси і мінуси і послужить надійним захисним механізмом. Головне - не економити і встановлювати якісні моделі.

Замки або ручки

Всі перераховані пристрої виконують одну головну задачу: блокувати поворотну функцію віконної стулки. Однак, в залежності від типу, замки на вікна від дітей забезпечують або повне блокування ручки, або блокування з можливістю фіксації на провітрювання. Замикаються замки за допомогою ключа або натисканням кнопки.

Останні особливо зручні в ролі захисту від дітей. Йдеться про ручки з кнопкою. Щоб відімкнути вікно з такою ручкою, необхідно, утримуючи кнопку повернути ручку до певного положення. Складне завдання для дітей молодшого віку. Однак, деякі вважають що вона, все ж, недостатньо надійна.

Інша справа - блокатори на вікна - замки, надійно оберігають дитину від необережного падіння з вікна, але і приміщення від злому. Для цього на або в конструкцію вікна монтується фурнітура посиленого типу з ключем.

Загалом - якщо вдома маленька дитина і все, що потрібно - це захистити його від небезпеки відкритого вікна, найбільш зручним варіантом стануть ручки з кнопкою.

Для забезпечення по-справжньому надійний захист вікна знадобляться замки.

детский замок на окна
блокиратор на окна

Замок з тросом

Це блокуючий механізм з трьох складових - троса, основного корпусу замком, який фіксується до нерухомої частини вікна, і зацепа стулки.

Амплітуда відкривання стулки обмежується довжиною троса. Цього достатньо для провітрювання, але мало для того, щоб дитина могла вилізти через вікно. Для розорювання стулки потрібно скористатися ключем для розблокування троса.

накладний тип

Це дитячий замок на вікна, який блокує функцію стулки, що відповідає за її повне розорювання. Вікно відкривається тільки на провітрювання (відкидним способом). Розблокування повного розорювання здійснюється за допомогою ключа.

У комплекті зазвичай додається спеціалізований держатель, що не дозволяють забути ключ в свердловині.

блокіратор

Випускаються в двох варіантах - з кнопкової блокуванням і ключовим механізмом. Універсальні, підходять для установки на будь-які вікна. Встановлюються в армуючий профіль вікна, перешкоджають зовнішньому відкриттю стулки. Навіть якщо потенційним грабіжникам вдасться провернути ручку або зняти вікно з зачепів, стулка залишиться закритою, оскільки фіксуватиме замком.

Виразний віконний замок

Такі замки найбільш компактні, непомітні і, головне, надійні, так як корпус замку врізається в тіло віконного профілю. За аналогією з накладними, виразний замок перешкоджає повному відкриттю, але дозволяє провітрювати приміщення відкиданням стулки.

Мінус - складний монтаж. Він вимагає максимальної акуратності, так як висока ймовірність пошкодити стулку. Встановлюючи такі замки на пластикові вікна, довіряйте цю роботу професіоналам!

Доставка і установка

блокираторы на окна от детей

Наша компанія займається виробництвом і установкою металопластикових систем вже більше 14 років. У штаті працюють досвідчені кваліфіковані майстри, які швидко і надійно встановлять блокіратори на вікна від дітей і зловмисників.

Пропозиція актуальна як для власників вже встановлених вікон, так і для клієнтів, що тільки збираються замовляти вікна в компанії "ПВХпроект".

Нагадуємо, що в нашій компанії ви можете підібрати будь-які профільні металопластикові системи на замовлення.

Ми спроектуємо, доставимо і встановимо пластикові міжкімнатні двері, балконні двері, вхідні двері, вікна і навіть аксесуари до них з гарантією.

 

Замовити дзвінок