Трикамерні профілі

Трикамерний профіль

Створення правильного мікроклімату в будинку гарантує хороші показники провідності тепла, придушення шумів зовні і захищеності від попадання абразивних мікрочастинок. Важливу роль при цьому відіграє вибір профілю для вікон. Сучасний ринок представлений безліччю моделей, що відрізняються між собою різними характеристиками. Сьогодні ми спробуємо систематизувати інформацію і розповісти про переваги трикамерні профілю.

Який віконний профіль вибрати?

Трикамерний профіль зарекомендував себе серед покупців як недорогий і одночасно якісний товар. Конструктивно він виконується з якісного пластику, що утворює порожнисту конструкцію, розділену перегородками на три окремі камери. Середня камера зазвичай ширше і містить в собі алюмінієвий профіль. Віконна рама при цьому має стандартну ширину, якої дотримуються всі виробники - 58-60 міліметрів. Ще одним важливим показником є ​​жорсткість конструкції. Тут все просто - чим жорсткіше матеріал, тим краще вікно переносить процес експлуатації, отже, збільшується термін служби встановленого профілю. Якісні трикамерні моделі забезпечують надійну роботу фурнітури без промерзання під час сильних холодів, а також захист від злому шляхом відгинання стулки з боку вулиці.

Переваги вироби

Сучасні виробники WDS, REHAU, Алюпласт дотримуються стандартів виробництва і надають покупцеві якісний продукт. Серед головних переваг пластикового профілю на три камери слід виділити:

  1. Можливість встановити двокамерних склопакет товщиною 32 мм, що забезпечує стійкість до морозів до -40 градусів за Цельсієм.
  2. Можливість робити як класичні моделі, так і виготовляти форми на замовлення для монтажу фігурних вікон.
  3. Вибір колірної схеми, стилізованої під натуральне дерево. При цьому профіль не вигорає і не жовтіє під впливом прямого сонячного випромінювання.
  4. Трикамерний профіль підійде для засклення лоджій, балконів, вітрин магазинів, а також житлових приміщень на території помірного клімату без дуже суворих морозів.

Пластик і фурнітура виробляються на автоматизованому виробництві, що гарантує високу якість збірки і установку без виникнення істотних проблем.

 

Замовити дзвінок