Автоматика для воріт

Ворота, що відкриваються звичним механічним способом, сьогодні зустрічаються все рідше. Це незручно, довго і, відверто кажучи, безглуздо в епоху автоматизації. Цілком очікувано, що автоматика для воріт стає тим самим рішенням, до якого із задоволенням звертаються власники заміської нерухомості, приватних підприємств, парковок і стоянок.

Що конкретно ми пропонуємо? Виробництво орних і відкатних полотен здійснюється в Україні на нашому підприємство, в той час як механічні редуктори, роликові направляючі, електронні блоки і приводи закуповуються в таких країнах як Італія, Німеччина. Доставка і установка також лягає на наші плечі. Все, що потрібно від вас: зробити замовлення, обговорити попередню вартість, дочекатися зморщок. Потрібно розуміти, що автоматика воріт задоволення не з дешевих, але і плюсів від подібного роду вкладень чимало.

  1. Безпека. Електронні блоки сумісні з популярними системами безпеки: датчики руху, камери стеження і т.д.
  2. Комфорт. Під'їжджаючи до будинку, не потрібно виходити з машини - досить натиснути кнопку на пульті.
  3. Компактність. Приводний механізм не займає багато місця, а саме полотно, при грамотному виборі типу відкривання, не займає внутрішнього простору гаража або внутрішньобудинкової території.
  4. Яскравий приклад - відкатні ворота та секційні гаражні рішення.
моторы на ворота
привод для ворот

Підкреслимо, що автоматика на ворота може встановлюватися при наявності певних умов. В ідеалі, лінію 220В необхідно прокладати на етапі установки опорних стовпів і укладання тротуарної плитки, інакше доведеться демонтувати частину покриття для прокладки кабелю, або шукати способи для зовнішнього монтажу проводів, на шкоду естетиці вхідної групи. Все це може бути застосовано до ситуації з модернізацією воріт, огороджувальних територію від несанкціонованого доступу. У випадку з підбором автоматики для гаражних воріт все куди простіше.

Тему оптимізації простору і зручності, але вже всередині приміщень, продовжує розсувні система, яку ми пропонуємо використовувати при замовленні балконних рам, склопакетів для терас, альтанок, оранжерей.

Оформляйте комплексне замовлення на монтаж автоматики воріт і установку розсувних систем, і отримуйте солідну знижку.

Пристрій і принцип роботи автоматики воріт

Якщо ми говоримо про розсувні ворота автоматика для них включає чотири позиції: привід, блок управління, антену, пульт-брелок. Розширити базовий функціонал можна за рахунок радіоприймача і підсвічування, а також сигнальних ламп, що оповіщають про відкриття стулок.

На готові орні конструкції ми встановлюємо приводи рейкового або важільного типів. Лінійні приводи відмикають довше, але й коштують такі механізми дешевше важільних.

Втомилися відкривати стулку вручну? Варто купити автоматику для воріт, тим більше що модернізація не потребують капітальних втручань. Щоб механічні стулки стали автоматичними, потрібно встановити:

  • два концевика;
  • зубчасту рейку;
  • привід з «зірочкою».

Мотор обертає «зірочку», яка разом з рейкою рухає потрібну секцію.

Вибираючи механізм відкривання воріт, слід відштовхуватися від таких значень як частота спрацьовування автоматики, наявність місця для відпрацювання орного сценарію, бюджет. Скажімо, якщо є необхідність заощадити внутрішній простір прибудинкової території, або ж потрібен найшвидший спосіб відсічі, варто зупинитися на відкотному методі. У ситуаціях, коли важливий максимальний «просвіт» вхідної групи краще орних стулок немає.

купить автоматику для откатных ворот

Скажімо пару слів про те, як вибрати привід для воріт і супутні комплектуючі.

  1. Відштовхуємося від потужності. Цей параметр, в свою чергу, повинен встановлюватися в залежності від ваги секції.
  2. Тільки метал для навантажених вузлів. Якщо це привід для відкатних воріт, шестерні в ньому повинні бути виконані із загартованої сталі, а не дешевих порошкових елементів.
  3. Герметичний захищений від стороннього доступу корпус. Такі компанії як FAAC укладають силові агрегати в антивандальні кожухи, які захищають вміст від злому і негативного впливу опадів.
 

Пропонуючи мотори на ворота, всім своїм клієнтам ми рекомендуємо не заощаджувати на потужності. Щоб установка не працювала на знос, важливо зберегти запас. Для промислового сценарію проводять точні розрахунки, порівнюючи пропускну можливість систем доступу з потужністю двигуна. Середні значення становить 18-20 циклів відкриття / закриття на годину, чого цілком достатньо для підприємств будь-яких масштабів.

На завершення огляду розділу, нагадаємо про те, що на сайті ПВХпроект ви також можете замовити ролети, вікна, безрамні профілі, жалюзі і багато інших капітальні конструкції для підвищення комфорту і забезпечення безпеки.

Замовити дзвінок