Склопакети

Наша компанія «ПВХпроект» пропонує купити склопакети за прийнятними цінами. Дана продукція повністю відповідає всім європейським і вітчизняним нормам. Склопакет є стійкою системою, що істотно підвищує тепло- і звукоізоляційні властивості вікна.

переваги склопакетів

Продаж склопакетів - один з напрямків діяльності нашої компанії. Пластикові вікна в останні роки користуються величезною популярністю, адже дозволяють забезпечити захист приміщення від шуму, пилу і вологи, а також знизити витрати на обігрів.

Сучасні склопакети різноманітні. Технічна характеристика цієї продукції безпосередньо залежать від типу стекол, які використовують в процесі виготовлення.

Класи склопакетів:

• однокамерні;

• двокамерні;

• трикамерні;

Експлуатація таких склопакетів максимально забезпечить приміщення теплом, що особливо актуально взимку.

Якщо вікна встановлюються в квартирі або застекляется балкон, то прекрасним рішенням буде встановити двокамерні склопакети з багатофункціональним склом М-скло.

Склопакети бувають однокамерні та двокамерні. Залежно від функцій склопакета в нього встановлюється певний вид скла - стандартне флоат-скло або енергозберігаюче i-скло.

Таке скло має двошаровим покриттям срібла, воно зберігає теплоту взимку і прохолоду влітку. Також скло зберігає від сонячних променів і пропускає 72% звичайного світла.

В нежитловому приміщенні, де не потрібно температурний режим, підійде однокамерний склопакет.

Також застосовуються декоративні, «броньовані» або рефлекторні скла.

Внутрішній простір камер, як правило, заповнюється повітрям. Для посилення енергоефективності вікна на 23% камери заповнюють інертним газом аргоном.

енергозберігаючі склопакети

Енергозберігаючі склопакети - це конструкція зі склом, що має енергозберігаючі властивості. Спеціальне покриття скла зберігає тепло всередині приміщення.

Переваги енергозберігаючого скла:

 • зниження витрат на опалення;
 • збільшено кількість світла, що пропускається;
 • зменшення конденсату між стеклами.

Енергозберігаючі склопакети створюють опір тепла до 40% вище, ніж звичайні склопакети.

Мультифункціональний склопакет - це фурнітура зі склом, що володіє енергозберігаючими і сонцезахисними властивостями. Використання мультифункціональних склопакетів допомагає платити менше за опалення взимку і економити на кондиціонуванні повітря влітку.

Мультифункціональний скло - універсальне скло, що поєднують властивості енергозберігаючого і сонцезахисного скла.

Переваги мультифункціонального скла:

 • зменшення витрат на опалення;
 • зменшення кількості провітрювань;
 • висока світлопроникність;
 • зменшення внутрішньої конденсації;
 • легкий відблиск зовні.

Тоновані вікна ПВХ

Вікна із дзеркальною тонуванням - це вже невіддільний атрибут. Деякі люди вважають, що всі віконні плівки однакові, але вони помиляються, всі мають різні властивості.

Тоновані пластикові вікна відрізняються особливою теплозахистом. Їх використовують в цілях дизайну. У будинках з величезними вікнами дзеркальні тоновані плівки зменшують яскравість сонця.

Плівки є металізовані і дзеркальні. У них міститься дрібнодисперсний металевий шар, і це зберігає шари від вигорання.

Дизайнерські тонують плівки при використанні на дзеркальних поверхнях пропускають менше 1% ультрафіолету, але при цьому захищають від вигорання предмети в квартирі. При цьому вони відображають до 50% сонячної енергії, завдяки чому можливо уникнути перегріву приміщення в літню пору.

Мультифункціональні склопакети

Мультифункціональні склопакети з комбінацією функцій тепло- і сонцезахисту сприяють зменшенню витрат по рахунках за опалення взимку і кількість необхідних провітрювань влітку.

Енергопакет SELEKT з багатофункціональним покриттям SILVERSTAR COMBI і застосуванням високоякісного флоат-скла EUROGLAS прекрасно захищають від сонячних променів. Вони справляються з утриманням небажаного світіння і пропускають рівень світла за допомогою LT-Wert.

Переваги енергопакету:

 • високий рівень теплоізоляції;
 • низький рівень пропускання сонячної енергії g-Wert4;
 • високий рівень світлопропускання LT-Wert;
 • облік різного комбінування згідно з вимогами до безпеки і звукоізоляції;
 • сучасна дистанційна рамка ACS +, що запобігає утворенню конденсату в крайовій зоні, на внутрішній поверхні склопакета.

Чому варто придбати склопакети саме у нас?

1. Великий асортимент продукції. У нас представлені різноманітні моделі склопакетів від провідних світових виробників, завдяки чому кожна людина зможе підібрати найбільш підходящий йому варіант.

2. Доступні ціни на склопакети. Пряма співпраця з виробниками дозволяє нам встановлювати найкращі тарифи на бажану продукцію.

3. Ввічливі співробітники, які дадуть відповідь на ваші запитання і допоможуть вибрати відповідні для вашого будинку склопакети.

4. Можливість установки - ми не тільки реалізуємо якісні продукцію, а й займаємося монтажем. Досвідчені фахівці зможуть в найкоротший термін впоратися з усіма роботами і провести їх на якісно високому рівні.

Представлені в компанії види склопакетів можуть похвалитися відмінними показниками теплоізоляції, що має першорядне значення для економії електроенергії. Слід зазначити, що даний вид продукції стійкий до механічних пошкоджень і впливу агресивного зовнішнього середовища.

Якщо вам необхідні склопакети, то наша компанія готова запропонувати безліч варіантів за доступною ціною.

Замовити дзвінок