Металочерепиця і профнастил

Металочерепиця - один з найпопулярніших покрівельних матеріалів на сучасному ринку. Виготовляється з металевих листів із застосуванням методу холодного тиску. Після укладання візуально нагадує звичайну черепицю, однак відрізняється своїми властивостями. В асортименті ви завжди знайдете товар різних виробників, товщиною від 0.4 до 0.5 мм. Серед людей, що працюють з даними матеріалів, еталоном вважаються листи 0.5мм без будь-яких відхилень.

Класифікація металочерепиці

Попит на покрівельний матеріал вплинув на його поширення в різних сферах. Виробники пропонують різні форми і різні кольори. За сферою застосування його класифікують на такі види:

  1. Лицьова профнастил для фасадів і огорож. Використовується в якості облицювання будівель, також з нього монтують різні перегородки усередині цехів і складських приміщень. Головна особливість - можливість вирівняти фасад з перепадом висоти до 20 см.
    Покрівельний профнастил. Найпопулярніший вид матеріалу, який часто використовується в приватних будинках. Правильно змонтована конструкція служить запорукою успішного використання даху з металочерепиці. Зверніть увагу, що перед закупівлею необхідно ознайомитися з несучими здібностями матеріалу. Ви можете зробити це самостійно або звернутися до нашого менеджера для отримання консультації.
    Листи спеціального призначення. До цієї категорії відноситься, наприклад, прозорий матеріал, який використовується для створення природного освітлення і монтується в даху або інші отвори.

Ряд таких переваг, як невелика кількість відходів, можливість проводити установку в будь-який сезон і прекрасне співвідношення показників ціни до якості роблять придбання ще вигідніше.

Переваги нашої компанії

Компанія містить великі склади, в яких під замовлення доступні безліч видів металочерепиці. Ми працюємо тільки з надійними виробниками, які надають гарантію якості на товар. Зверніть увагу, що з нашим менеджером можна обговорити покупку товару, якого поки немає на складі. Заявки на замовлення виконуються трохи довше. Вся металочерепиця поставляється в спеціальній упаковці, що складається з піддону і декількох шарів захисних матеріалів. Таким чином, забезпечується збереження листів при навантаженні і розвантаженні.

Замовити дзвінок