Балкони і лоджії

Наша компанія пропонує послугу "балкон під ключ" в м Кам'янське та Дніпропетровської області. Послуга включає засклення балконів і лоджій металопластиковими або алюмінієвими профілями. Зупиняючи свій вибір на нашій пропозиції, ви отримуєте новий сучасний балкон, гармонійно доповнює дизайн саме вашого фасаду, бездоганну шумо- і теплоізоляцію, і надійну додатковий захист від злому і проникнення.

Послуга "під ключ" пропонує комплексне скління, починаючи з безкоштовного виїзду зморщок, персональної проектування і підбору профільної системи і закінчуючи доставкою особистим транспортом, встановленням та гарантійним обслуговуванням.

Просто зателефонуйте нам, замовте послугу і отримаєте новий сучасний теплий балкон з мінімальними витратами і без найменших незручностей з вашого боку.

окна балконы
остекление лоджий

План робіт

Наші фахівці проектують конструкцію майбутнього балкона персонально. При плануванні робіт враховуватися все: від дизайну фасаду та форми балкона до розміру вашого бюджету. Незалежно від нюансів, безпосереднє засклення балконів включає такі етапи:

  1. Попередній етап. Зміцнення і герметизація конструкційних об'єктів балкона, зняття попередньої обробки;
  2. Тепле або холодне скління. Монтаж ПВХ профілю або алюмінієвого залежно від вимог клієнта.
  3. Монтаж покриття для підлоги. Конструкція підлоги доповнюється теплоізоляційним шаром, мінімум в десятисантиметрові товщини. Цей етап є також важливим, тому що саме через підлоги зазвичай
  4. втрачається великий відсоток тепла.

Після установки металопластикових конструкцій на балкон, робимо будь-яку обробку стін, підлоги і стелі.

Вибір матеріалу, фактури і кольору - на ваш смак. Підберемо будь-який варіант за бажанням замовника.

переваги скління

Для чого ви хочете засклити балкон або лоджію? Це не тільки зовнішня естетика фасаду і оздоблення квартири. Завдання скління - створення ефективної теплоізоляції вашого балкона і житлових приміщень.

Установка сучасних "теплих" ПВХ-профілів, оснащених високоякісними механічними системами і фурнітурою, покращує теплоізоляцію і сприяє формуванню комфортного мікроклімату на балконі і в квартирі. Додатково збільшується ступінь звукоізоляції всередині приміщень, вони захищаються від потрапляння вуличного пилу, прямих сонячних променів, тополиного пуху, пилку і інших алергенів.

Одночасно з цим скління лоджій і балконів захищає стіни завдань від утворення конденсату, який з'являється внаслідок перепадів температури повітря. А значить - розмноження на їх поверхні цвілі і грибків.

Переваги замовлення послуг зі скління балконів в "ПВХпроект"

балкон под ключ

Вирішивши замовити металопластикові вікна та послугу будівництва балконів в компанії "ПВХпроект", ви отримуєте:

  • Персональну проектування, підбір оптимальної профільної системи і механіки вікон нашими інженерами. При виборі враховується все: особливість фасаду, приміщення, ваші особисті очікування стосовно естетики і функціоналу майбутнього балкона.
  • Безкоштовний виїзд замірника і чесний прорахунок.
  • Доставку всіх матеріалів на нашому спеціалізованому транспорті. Без додаткових оплат.
  • Демонтаж старої обшивки та установка нової.
  • Повну гарантію на конструкцію балкона.
  • Післягарантійне обслуговування на замовлення.
 

 

Ми намагаємося надати нашим клієнтам сервіс високого рівня, а також високу якість Всього асортименту нашої продукції. Проводимо всі обслуговуючі заходи самостійно, позбавивши вас від необхідності шукати додаткових фахівців.

Замовляйте послугу "лоджії під ключ" в компанії, якій довіряють!

Замовити дзвінок