Український виробник

У кожному будинку вікна і, як їх елемент, - підвіконня - відіграють важливу роль. Від них залежать затишок, тепло, світло і краса. Підвіконня не тільки завершує композицію, але і служить як додаткова полиця для квітів або інших дрібних побутових предметів.

Пластикові підвіконня України проводяться з якісної сировини. Сучасні підвіконня виготовляються з екологічно чистих матеріалів, тому ви можете бути впевненими в їх абсолютній безпеці для вас і оточуючих.

Існує досить великий вибір матеріалів для підвіконь, але пластик має велику кількість переваг.

 1. Простота в догляді. Пластикові підвіконня не потрібно щорічно фарбувати. Для того щоб вимити, досить протерти їх мильним розчином.
 2. Міцність. Такі вікна можуть витримувати великий вантаж, завдяки багатокамерною структурі.
 3. Вологостійкість.

Існує кілька видів підвіконь:

 • матові;
 • глянцеві.

Завдяки широкому вибору підвіконь, українські виробники з легкістю виконують важливі побажання і задовольняють потреби клієнта. Варто відзначити, що функція підвіконь - захистити приміщення від холоду, і не дати тепла вийти з нього.

Українські виробники подбали про співвідношення ціна - якість. Ви з легкістю зможете підібрати підвіконня, який підходить вашому бюджету і буде гармоніювати з дизайном приміщення.

Колірна палітра найрізноманітніша:

 • класичний білий;
  кремовий;
  темний беж;
  сірий;
  дерево (світле, натуральне, червоне);
  венге;
  білий матовий і т.д.

Підвіконня Komfort - стиль, естетика і комфорт

Сучасні підвіконня з глянцевою поверхнею Komfort зовсім недавно на ринку, але вже зарекомендували себе з найкращої сторони. Вони не тільки мають стильний зовнішній вигляд, але ще і дуже зручні у використанні. Гарантовано, що вони дуже довговічні і якісні. Для того щоб більше дізнатися про підвіконнях Komfort, потрібно почати з їх переваг.

 1. Підвіконня ПВХ дуже стійкі до зовнішнього впливу і, отже, вологостійкість.
  Вони дуже надійні, оскільки матеріал, з якого розроблений підвіконня, міцний.
  Великий асортимент колірної гами.
  Натуральний і екологічний матеріал, з якого зроблений підвіконня.
  Доступна ціна.

Нові та сучасні підвіконня по праву можна вважати одними з найкращих на сьогодні. Вони дуже поширені по всій країні. Завдяки своїй високій якості і міцності підвіконня завоювали безліч шанувальників. Чому підвіконня настільки популярні сьогодні? На це є ряд причин.

 1. Міцність матеріалів, які є в складі підвіконної системи.
  Простота в догляді.
  Як і деякі підвіконня майбутнього, неймовірно влагоустойчиви.

Рlastolit - інновація в сфері підвіконь

Найвибагливішим клієнтам ми рекомендуємо звернути увагу на підвіконня Рlastolit. Це підвіконня, здатні втілити в життя всі капризи покупців.

 1. Хочете сучасний і красивий дизайн підвіконь - Рlastolit для вас.
  Міцна плівка, яка піддається впливам навколишнього середовища, - Рlastolit.
  Легкість і простота у використанні - Рlastolit.
  Ідеальна поверхня з можливістю вибору матового покриття або глянцю - Рlastolit.

Підведемо підсумок. Українські виробники подбали про своїх клієнтів. З невеликим бюджетом ви зможете підібрати якісний і оригінальний підвіконня. Зараз всі нюанси: від кольору, характеристик і до ціни ви зможете вибрати і здійснити замовлення в інтернет-магазині.

Замовити дзвінок