Москітна сітка антікішка

Дуже часто москітні сітки стають улюбленою розвагою для кішок. За короткий час захисний бар'єр на вікні перетворюється в «когтеточку» домашнього вихованця. І взагалі, який кіт жодного разу не намагався повиснути на віконної сітці? І справа навіть не в тому, що вона через котячих ігор втрачає естетичний вигляд. Такі сітки стають дуже небезпечними для життя маленьких пухнастиків і, головне, для дітей!

призначення

Москітна сітка «антикішка» призначена:

  • для захисту домашніх тварин від можливості впасти з вікна, що може привести до травми вихованця або навіть до загибелі;
  • виконує свою первинну функцію - захищати від комарів, попадання в квартиру тополиного пуху та ін .;
  • має елегантний зовнішній вигляд.

Структура і зовнішній вигляд

Віконний бар'єр «антикішка», який ми пропонуємо, складається з плетеними нержавіючої сталевого дроту. У порівнянні зі звичайною сіткою, в сотню разів міцніше, до того ж виготовлена ​​способом переплетення. Саме це не дає можливості домашнім вихованцям травмуватися, але разом з тим зовсім приємна для них на дотик, через що вони швидко втратять до неї інтерес.

Кріплення сітки встановлюються на пластикові вікна і в горизонтальному, і у вертикальному положенні, а також не мають жодних «зайвих» важелів. Саме такий спосіб кріплення унеможливлює відкрити або проштовхнути сітку в віконний проріз для котів і навіть маленьких дітей.

Профіль такий москітної сітки також має здатність не дозволяти сітці деформувати віконну раму.

встановлення

Москітна сітка, яку ми пропонуємо, також дуже проста у встановленні. По-перше, вона встановлюється тільки всередині. А по-друге, не треба нічого свердлити. Зовнішні відмінності москітної сітки «Антікот» від звичайної практично непомітні.

Замовити дзвінок