Двері

Незалежно від типу приміщення комерційного або житлового, кожній будівлі будуть потрібні як внутрішні, так і зовнішні двері.

Основні відмінності вхідних і міжкімнатних дверей.

Існують різні конструкції дверей з використанням різніх матеріалів и кольорів. Але крім очевидних візуальних відмінностей і переваг, функціональність стає ключовим фактором в типі дверей. Ось деякі основні відмінності, які слід врахувати при ПОКУПЦІ внутрішніх або зовнішніх дверей:

  • Ізольований сердечник. Найважливіша відмінність між внутрішньою і зовнішньою дверима відбувається всередині двері. За призначенням кожен тип дверей вимагає різних рівнів ізоляції. Потрібен різний рівень міцності.
  • Більшість міжкімнатних дверей взагалі не мають ізоляції, і вони часто повністю заповнені всередині. Вони рідко включають в себе шумоізоляцію або захист від погодних умов, а служать візуальними бар'єром між кімнатами.
  • Зовнішні сталеві двері повинні будуть витримувати неминучі погодні явища. Вони протистоять снігу, дощу і впливу ультрафіолетових сонячних променів.
  • Розміщення декоративного дизайну відрізняє інтер'єр зовнішніх і внутрішніх дверей. Зовнішні двері часто мають лицьові прикраси тільки з одного боку. Коли внутрішні двері виконані з двосторонньої естетичною привабливістю.
  • Внутрішня двері не буде включати в себе функції захисту від погодних умов. Крім того, більшість внутрішніх дверей мають ширину близько 30 дюймів, а їх зовнішні - ширші 36 дюймів.

Ми пропонуємо

Інтернет-магазин нашої компанії пропонує вам:

  • найрізноманітніші вхідні двері для вашого будинку і квартири;
  • міжкімнатні двері, які завдяки індивідуальним дизайном, забезпечують затишне і домашнє відчуття благополуччя.

Перше враження має значення - недарма вхідні двері є візитною карткою будинку. Незалежно від того, класичний, сучасний, простий, грайливий, прозорий або піднесений: дизайн, кольори і матеріали роблять двері індивідуальними, як жителі, які стоять за ними. Ми гарантуємо, що двері вашої мрії буде візуально вписуватися в загальний зовнішній вигляд фасаду будівлі. Також вхідні двері повинні забезпечувати достатню безпеку, підтримувати економію енергії і підвищувати комфортність життя. Звукоізоляція, кліматична стабільність і безпеку грають важливу роль в якості вхідних дверей.

Внутрішні двері є невід'ємною частиною дизайну інтер'єру. Вони підкреслюють індивідуальний характер будинку. Саме тому ми пропонуємо різноманітний вибір міжкімнатних дверей різного стилю і для будь-якого інтер'єру. Ознайомившись з нашою пропозицією, кожен знайде потрібну модель в найкоротші терміни.

Замовити дзвінок