Захисні ролети

Сьогодні кожен сучасний будинок, офіс або магазин можна розпізнати вже з вулиці по хорошим пластиковим вікнам, вхідних дверей та, звичайно ж, по роллетам від хороших брендових компаній.

Які компанії випускають трендові захисні ролети?

У числі лідерів з випуску найякісніших і сучасних видів ролетів не так і багато підприємств і компаній, чия продукція повністю відповідає стандартам і вимогам сьогоднішнього дня. Але за довгі роки роботи на ринку ПВХ товарів ми точно визначилися з постачальниками продукції, де поєднання ціна / якість дійсно відповідає нормам і стандартам.

Це унікальний винахід дозволяє підвищити рівень безпеки, шумоізоляції та енергозбереження. Але щоб правильно вибрати такі ролставні, потрібно обов'язково звернутися до професіоналів, які разом з вами підберуть ролети по всім відповідним параметрам. Компанія ПВХпроект за 14 років на українському ринку зарекомендувала себе і як надійний партнер, і як відповідальний фахівець в області пластикових профільних систем.

Що ми готові запропонувати?

У нашому асортименті ви знайдете широку кольорову гаму і кращі профілі, з яких ми виконаємо на ваше замовлення:

 • захисні ролети на вікна;
  дверні ролети;
  офісні ролети (і для магазинів);
  гаражні ролети;
  терасові ролети для кафе.

Особливою популярністю у наших клієнтів користуються екструдовані ролети. Їх відрізняє не тільки високу якість, але і особлива стійкість до злому, оскільки розпиляти такі можливе лише особливим інструментом і не за короткий час, оскільки:

 • профіль вилитий з алюмінію, не містить внутрішніх порожнин, що надає конструкції підвищену міцність;
 • вага ролставні дещо більше, тому вони підходять для районів, де багато вітрів.

Як замовити ролети в ПВХпроект?

Вивчіть каталог нашої продукції і здзвонитеся з менеджером, який не тільки відповість на всі запитання, але і допоможе підібрати найкращий для вас варіант. Нехай ваш будинок або підприємство будуть захищені від несприятливих умов. Разом з тим ми:

 • забезпечимо гарантію на наші вироби;
 • надамо сервісне обслуговування;
 • здійснимо доставку і монтаж по всій території України;
 • організуємо післягарантійне обслуговування;
 • встановимо автоматичне і ручне управління ролетами.

Звертайтеся до нас в ПВХпроект, і ви переконаєтеся, що зробили правильний вибір і встановили найкращі ролставні.

Замовити дзвінок