Москітна сітка віконна, дверна

Антимоскітна сітка - дуже зручна і комфортна річ для дому, особливо в теплу пору року. Адже вона захищає не тільки від комах, але і від дрібних частинок рослин, тополиного пуху та інших алергенів. Таким чином, вони значно покращують комфортне перебування в приміщеннях.

З чого виготовлені москітні сітки «ПВХпроект»?

Усі пропоновані нами вироби виготовлені з матеріалів, підтверджених необхідними сертифікатами, і проходять технічний контроль. Наші москітні сітки виготовлені зі спеціального пластикового полотна (фибергласса), яке натягнуто на алюмінієву раму. Такий бар'єр стає практично невидимим як всередині, так і зовні приміщення, а також не погіршує видимість крізь нього.

Характеристики москітних сіток:

  • переносять великі перепади температур, досить термостійкі;
  • легкі в догляді;
  • не руйнуються від зовнішнього впливу;
  • вологостійкі, не іржавіють;
  • легко встановлюються і знімаються.

«ПВХпроект» виготовляє кілька видів москітної сітки

  1. Рамкова москітна сітка для вікон.

Вона підходити для будь-яких вікон, що не провисає, легко монтується, підходить до будь-якого інтер'єру будинку. Сітка стаціонарного типу, яка в той же час легко знімається при необхідності.

  1. Дверна москітна сітка.

Дозволяє в літню пору тримати двері (вхідні, балконні) відкритої, при цьому перешкоджає попаданню пилу, комах і сміття в будинок. Такий бар'єр виготовлений з міцніших матеріалів, що дозволяє захистити від ударів ногою. Кріпиться на петлях із спеціальними засувками. Можливі також ролетні москітні сітки, які не тільки зручні в експлуатації, але і також не обов'язково знімати на зиму.

Працюючи багато років в області надання послуг з установки вікон і москітних сіток, ми придбали не тільки багатий досвід, але і гідних компаньйонів, в чиїй продукції впевнені. Бо якість виготовлених ними сіток перевірено багаторазово, роками, продукція має сертифікати якості і хороші відгуки користувачів. Тому своїм замовникам ми рекомендуємо тільки кращі варіанти.

Сподіваємося, що вибирати нашим клієнтам дійсно є з чого, тому кожен замовник отримує максимум задоволення від продукції, замовленої у нас. І ви теж не станете винятком, задовольнивши всі свої запити.

Зверніть увагу!

Віконні бар'єри дуже легкої конструкції і не утримують вагу людини! Не залишайте дітей без нагляду біля відкритих вікон, навіть якщо вони захищені москітні сітки.

Замовити дзвінок