Гарантія та сервіс

За час існування компанії «ПВХпроект», ми зробили установку металопластикових вікон, балконів, дверей, розсувних систем і інших конструкцій тисячам наших клієнтів. Протягом всього терміну експлуатації, покупці нашої продукції встигли оцінити переваги роботи з нами. Завдяки численній штату з досвідчених фахівців, ми надаємо сервіс на найвищому рівні. Матеріали і комплектуючі за роки роботи компанії пройшли жорстокий відбір, зараз ми працюємо з найнадійнішими вітчизняними та світовими виробниками, продукція яких не викликає ніяких нарікань. Ми маємо всі необхідні сертифікати, щоб підтвердити якість всієї своєї продукції.

Прийнявши рішення купити металопластикові вікна ПВХ в Дніпродзержинську у нас, Ви отримаєте офіційну гарантію від заводу-виробника строком на 5-7 років (залежно від конструкції). Гарантія поширюється на всю віконну конструкцію, включаючи профіль ПВХ, склопакет і фурнітуру. Але на цьому наша співпраця не припиняється. Наша компанія додатково пропонує гарантійне і післягарантійне обслуговування ексклюзивно від «ПВХпроект».

Додаткова щорічна гарантія від компанії

Додаткова гарантія від компанії буде платною, але ціна Вас приємно здивує. Вартість гарантії від компанії становить всього 5-10% від загальної суми замовлення, в залежності від ціни металопластикових конструкцій. Фірмова гарантія на металопластикові конструкції видається на 1 рік, протягом якого Ви отримаєте повне сервісне обслуговування з індивідуальним викликом майстра або додатковою консультацією фахівця. Достатньо буде лише набрати наш номер і в найкоротші терміни майстер по усуненню неполадок вирішить проблему безкоштовно.

Гарантійні зобов'язання компанії «ПВХпроект» включають такі послуги:

 • Планова або позапланова регулювання фурнітури, при необхідності ремонт або заміна деталей фурнітури.
 • Безкоштовна заміна склопакета внаслідок розгерметизації (запотівання зсередини і т.п.).
 • Безкоштовна заміна бракованої або не придатною до використання фурнітури, якщо вікно було бракованим до придбання. Якщо виявлена ​​така проблема під час гарантійного терміну, то за погодженням з
 • власником здійснюється заміна.
 • Безкоштовне усунення проблем з правильним функціонуванням вікна. Може бути здійснена регулювання деталей фурнітури, мастило механізмів, переклад затворів деталей на сезонний період (річний або зимовий).
 • Безкоштовне усунення неполадок, що виникли з вини нашої компанії (помилки при монтажі, пошкодження при доставці і т.д.).

Гарантійне обслуговування нашої компанії здійснюється з використанням нових деталей, але, за погодженням з клієнтом, стара деталь може бути відремонтована (якщо це можливо) і встановлена ​​на місце.

Головною умовою безкоштовного гарантійного обслуговування є обов'язкове дотримання правил і рекомендацій по експлуатації металопластикових конструкцій. На поломку з вини замовника обслуговування безкоштовне, але витратні матеріали за рахунок замовника.

Гарантійні зобов'язання нашої компанії починають діяти відразу після установки металопластикових конструкцій. Точна дата початку і закінчення гарантійного обслуговування обов'язково прописуються в гарантійному талоні. Після монтажу металопластикових конструкцій Ви отримаєте гарантійний талон, куди будуть фіксуватися всі проведені роботи.

Як викликати майстра для усунення неполадок і гарантійного обслуговування?

 1. Зателефонуйте за номером телефону, вказаним у Вашому договорі або гарантійному талоні.

 2. Спокійно і детально опишіть проблему.

 3. Домовтеся про зручний час для проведення ремонту або обслуговування.

 4. Чекайте майстра в обумовлений термін.

 5. Майстер швидко приїде до Вас (протягом 24 годин з моменту заявки) і усуне будь-яку проблему!

  Будьте уважні до своїх металопластикових конструкцій! Правильна експлуатація і швидке усунення навіть найменшої неполадки значно продовжать термін служби виробу. При наданні допомоги і гарантійного обслуговування, наші майстри дотримуються всіх норм і правил проведення ремонтних робіт. Ми усунемо проблеми з конструкціями будь-якої складності швидко та якісно. Ми готові прийти на допомогу в будь-який момент!

 

Замовити дзвінок

ПВХпроект изготовление металлопластиковых окон в Каменском Контакты:
Адрес: г. Каменское, Пр. Свободы 59 51909 Каменское,
Телефон: +38 (068) 766 34 72, +38 (063) 766 34 72, Электронная почта: pvhproekt@gmail.com