Ролети

На зміну громіздким і ненадійним грат прийшли ролети - зручні і функціональні рішення з області захисту житла, комерційних об'єктів від несанкціонованого проникнення.

Віконні заслони можна розглядати як якісь жалюзі (адже при необхідності вони також захищають від сонця і цікавих поглядів), але з просунутими можливостями. Їх наявність на вікнах дозволяє поліпшити такі аспекти, як:

 • енергозбереження. Додатковий заслін дозволяє довше утримувати теплову енергію в приміщенні. Цю особливість особливо оцінять ті, кому доводиться залишати приміщення на ніч без опалення.
 • Температура, накопичена за день, знижується з набагато меншою інтенсивністю, якщо попередньо закрити вікна металевими стулками;
 • звукоізоляція. Це якість оцінять люди, що живуть в жвавих міських районах. Якщо склопакета недостатньо для відсікання всіх зовнішніх шумів, варто спробувати установку ролетних системи.
 • захист від проникнення. Основне призначення згортаються металевих секцій - блокування доступу з боку вікон і дверного отвору. Зламати такий захист швидко, та й до того ж безшумно, не вийде.
наружные роллеты
защитные ролеты

Замовити рольставні в Україні пропонують багато компаній, але ПВХпроект відноситься до числа тих підприємств, що не просто продають готові рішення, а й виробляють їх. Ця перевага допомагає бути більш гнучкими в питаннях виконання індивідуальних замовлень. Наприклад, вам потрібно полотно нестандартного розміру, або електричний привід для віддаленого управління відкриттям / закриттям. Багато виконавців відмовлять в подібних опціях, але тільки не ми.

Ціна ролет нижче середньоринкової, через повну виробничого циклу. На підприємство надходить сировина у вигляді металевого профілю, полімерних гранул, на виході перетворюючись в двері, вікна і ролети. Окремо закуповуються тільки приводні механізми, фурнітура та інші складні елементи, виробництво яких вимагає зовсім іншого технологічного процесу.

Всі ці нюанси дозволяють нашим клієнтам купити ролети в середньому на 20-30% дешевше, ніж у компаній, що заробляють на перепродажу готової продукції.

різновиди ролет

Основна відмінність даних віконних елементів захисту визначається місцем їх монтажу: безпосередньо у віконний отвір (вбудовуються), поверх отвору (накладні). За матеріалом виготовлення, захисні ролети бувають:

 • алюмінієві - пенозаполненние, пофарбовані, як правило, в білий колір (можливі інші кольори). Пропонують максимальний рівень захисту від проникнення;
  екструдовані. Комбінація алюмінію і сталі. Оснащуються електроприводом, і монтуються на вікнах будівель, які потребують підвищеної захисту (банки, фінансові установи);
  перфоровані. Алюмінієвий профіль з окультуреними отворами. Використовуються в захисті вітрин магазинів.

Перед тим, як замовити ролети, варто знати, що за призначенням вони бувають гаражними, віконними.

Як бути, якщо бажання ролети купити спіткало вас після установки вікон? В такому випадку ми запропонуємо накладної монтажний метод установки. Це візуально «посилить» віконні прорізи, і натомість додасть впевненості в тому, що будинок залишиться недоторканим на час вашої відсутності.

Управління ролетами: важливий елемент для зручності користування

ролеты купить

На даний момент застосовується три типи управління ролетами. Розглянемо кожен, щоб вам було простіше купити ролету НЕ наосліп, а зі знанням справа.

 1. Касета-шнур. Підійде для легких конструкцій (до 20 кг).
 2. Пружинно-інерційний. Працює за рахунок торсіонної пружини, розташованої усередині валу. Забезпечує експлуатацію важких полотен (до 60-и кг).
 3. Воротковий. Управляється ручкою.
 

Що ж, тепер ви знаєте всі нюанси, але якщо питання все ж залишилися, ми з радістю на них відповімо. Спеціаліст ПВХпроект підбере зовнішні ролети, розповість, у скільки приблизно обійдуться вбудовані версії, прийме заявку на замір.

Замовити дзвінок