Багатофункціональна фурнітура

Для того щоб всі віконні і дверні конструкції функціонували, виконуючи свої прямі призначення безперебійно і чітко, вони повинні бути оснащені надійною фурнітурою, яка не тільки виконає свої функціональні «обов'язки», але і стане прикрасою ваших пластикових і металопластикових вікон і дверей. Тому особливо ретельно варто розібратися, яку фурнітуру запропонують вам майстра при установці замовлених конструкцій.

Наш багаторічний досвід навчив нас вибирати краще для своїх клієнтів, тому ми радимо звернути увагу на нижченаведених виробників віконної і дверної фурнітури.

Winkhaus activPilot Select - це фурнітура з прекрасним дизайнерським оформленням, здатна витримати вагу віконних і дверних конструкцій понад 150 кг, з повністю прихованою поворотно-відкидний системою. Система АctivPilot Select запросто ставиться на двері або вікно і виконує всі найскладніші запити замовника.

Надаючи широкі можливості для інженерів, дизайнерів і компаній-виробників вікон, ця система дозволяє ефективно управляти не тільки масивними конструкціями, але і великий віконної площею до 3 м2. Системна конструкція в цілому відповідає затребуваності нинішніх будівель і стала кращим варіантом для будівництва нових будинків і восставновленія будівель. АctivPilot Select зберігає строгий режим заощадження енергії і шумоізоляції.

Стулка максимально повертається на 95 градусів.

фурнітура ROTO

ROTO - найпопулярніша фурнітура. Вона вже давно займає найвищі рейтинги на світовому ринку. Цінується вона за ергономічність, міцність і енергоефективність.

Фурнітура ROTO відрізняється великою кількістю переваг для клієнта:

  • функціональність;
  • міцність;
  • точність роботи.

Покриття титаново-сріблястого кольору забезпечить стійкість до корозії.

Відмінні характеристики продукції

Існує кілька критеріїв, завдяки яким фурнітура ROTO заслужила бути лідером у виготовленні фурнітури для вікон.

  1. Протизламність. У базовій комплектації передбачені елементи, які оснащені протизламними цапфами.
  2. Ножиці ROTO NT. Дана фурнітурна система єдина, яка передбачає можливість нахилу вікна на провітрювання.
  3. Система з'єднання деталей. Оригінальна, запатентована система з'єднання, яка забезпечує надійну фіксацію.
  4. Комфорт і безпеку. Для окремих архітектурних рішень фурнітура ROTO має приховані петлі. Є окрема система, в якій всі маніпуляції з вікном проробляються в автоматичному режимі завдяки ручці, яка встановлена ​​довільно, в зручному місці. Для дитячих кімнат передбачена система Tilt First, яка надасть можливість тільки провітрювати житло, повністю відкрити вікно неможливо.

Замовивши металопластикові вікна з фурнітурою ROTO NT, ви знайдете затишок і спокій. Завдяки протівовзломним планок, ви можете не чекати непроханих гостей. Ручка з ключем надійно заблокує вікно як в закритому, так і в відкинутому положенні.

Для того щоб віконна фурнітура прослужила якомога довше, бажано щорічно її регулювати і змазувати.

Замовити дзвінок