Металеві вхідні двері

«ПВХпроект» - це компанія, що виконує повний цикл виробництва вхідних металевих дверей. Підприємство має сучасне обладнання, а також команду висококваліфікованих фахівців, які якісно і швидко виконують роботу.

В першу чергу вхідні двері потрібна для безпеки житла. Вона повинна запобігти незаконним проникнення сторонніх, крім міцності і гарантованої безпеки, вимагає і виконання інших умов, таких як правильна установка, тепло- і шумоізоляція.

Види металевих дверних конструкцій

Двері з металу діляться на три групи, в залежності від використання в:

  • багатоквартирних житлових будинках;
  • квартирах з входом з сходових майданчиків;
  • приватних житлових будинках.

Перша і остання категорії дверей відносяться до конструкцій зовнішнього монтажу. Такі двері мають гарний теплозахист і звукозахисних функцію, а також високі показники стійкості до атмосферних впливів. Необхідно, щоб колір, декорації вхідних дверей даних груп поєднувалися з дизайном будівлі, були виконані в єдиній стилістиці.

До першої і другої групи відноситься безпеку, оскільки більшість людей вважають за краще добротні, солідні і безпечні металеві двері, в яких можуть бути впевнені про свою безпеку.

Критерії вибору металевих дверей

  1. Місце встановлення.
  2. Ступінь захисту.
  3. Матеріал утеплення.
  4. Кількість ущільнювачів.
  5. На кожен виріб видається сертифікат якості, де вказуються всі характеристики двері.
  6. Дизайнерське рішення - це важливий фактор при виборі, наприклад, якщо двері будуть встановлювати в приватному будинку.
  7. Вага двері. Якісно виготовлена конструкція повинна бути масивною, тому як двері робляться з товстого металевого листа.

 

Замовити дзвінок