Ручки для вікон

Щоб підкреслити стиль інтер'єру і доповнити дизайн віконної або дверної конструкції, необхідно правильно підібрати ручки.

Зараз покупець має відмінну можливість вибирати форму і колір аксесуарів для віконних або дверних конструкцій. Виробники набагато розширили асортимент і палітру кольорів. Кожен з легкістю зможе підібрати потрібну, відповідну ручку.

Але ручка в металлопластиковом вікні функціонує не тільки, як ручка, вона ще має безліч можливостей, без яких споживач вже не може уявити собі металлопластиковую віконну конструкцію.

Ручки для металопластикових вікон: особливості

  1. Протизломна захист. Від незаконного проникнення в приміщення не застрахований ніхто, особливо, якщо це перші поверхи або напівпідвальне приміщення. Щоб запобігти дану дію, монтується фурнітура посиленого типу. Такий і є ручка для вікон, яку виробляють із спеціального матеріалу, який має підвищену міцність. Ще додатково існує ключ для ручки, без допомоги якого вікно неможливо відкрити.
  2. Захист від дітей. Найбільший страх всіх батьків - це дитина біля вікна. Сучасні виробники вирішили дану проблему і створили ручки, обладнані спеціальною кнопкою. Щоб відімкнути вікно з такою ручкою, необхідно, утримуючи кнопку повернути ручку до певного положення. Подібні роботи вимагають навичок і буде нездійсненна для дітей.
  3. Ручки для зовнішнього монтажу. Це звичайно стосується дверей. Для захисту від впливу вологи ручки обробляють спеціальним розчином. Дане покриття захистить ручку від корозії, навіть якщо пошкоджена фарба.

Якщо ви встановили ручку неналежної якості, і через якийсь час вона зламалася, ви без проблем зможете замінити її на більш якісну без допомоги фахівця. Досить буде відкрутити кілька шурупів, які знаходяться під спеціальним захистом.

Для зручності ви можете відкрити свій улюблений інтернет-магазин і підібрати відмінну ручку екстра-класу.

Замовити дзвінок