Підвіконня

Підвіконня не менш важливі частини будинку, як і вікна. Саме цей елемент прикрашає інтер'єр, робить будинок більш затишним. Крім естетичної функції, підвіконня вирішують ряд функціональних питань (можна розставити квіти і окремі предмети). Зараз багато підвіконня виготовляються з екологічно чистих матеріалів, тому абсолютно нешкідливі для здоров'я і можуть прослужити жоден десяток років. Про те, як вибрати відповідну модель і на що варто звернути увагу, поговоримо далі.

Особливості вибору підвіконь

Наш магазин пропонує підвіконня українського виробництва і преміум класу. В обох випадках застосовують сучасні технології, якісні матеріали та сміливі дизайнерські рішення. Головне, на що необхідно звертати увагу при виборі:

  • Простота догляду;
  • надійність;
  • Вологостійкість.

Також бувають глянцеві і матові підвіконня, але виробники можуть втілити в життя будь-яку задумку клієнта. До слова, більш практичними є матові поверхні, але глянцеві краще виглядають в будь-якому інтер'єрі.

Популярні компанії і на що звертати увагу

Говорячи про українські компанії, то найпопулярніші - Komfort, Рlastolit, які пропонують міцні підвіконня, з привабливим зовнішнім виглядом і доступною ціною. Але тільки преміум якість гарантує наявність акрилової фарби (захищає від пилу і спрощує прибирання, продовжує термін експлуатації продукту), різноманітності відтінків і моделей. Наприклад, можна замовити модель, зроблену під дерево, мармур або незвичайного кольору. Коштувати такий підвіконня буде дорожче, зате ваше вікно буде вигідно відрізнятися від інших, винесе велике навантаження і прослужить не менше 10 років.

Основні критерії вибору підвіконня:

  • Натуральність матеріалів;
  • Зовнішній вигляд і різноманітність варіантів;
  • Зносостійкість, наявність акрилової плівки;
  • Вологостійкість і пилонепроникність;
  • міцність;
  • Вартість.

У нашому магазині ви зможете знайти товари від провідних виробників Європи та України за приємними цінами і з гарантією якості. А після консультації, у вас не залишиться питань і сумнівів, щодо вибору потрібної моделі. Ми допоможемо на кожному етапі, підберемо товар, відповідний вашим мріям і запитам. Залишається лише зателефонувати, написати або викликати безкоштовного зморщок.

Замовити дзвінок