Стандартна фурнітура

Однією з важливих складових металопластикового вікна є фурнітура. Вона потрібна для правильної його роботи, герметичності і функціональності. Відповідно, необхідно задуматися, яку конкретно фурнітуру купувати.

Виробники постачають на ринок різноманітні комплекти, які використовують для того чи іншого вікна. Завдяки фурнітурі сучасного зразка забезпечуються різні варіанти відкривання і закривання стулок, а також гарантується безпека мешканців.

Вікна забезпечується безліч функцій за допомогою фурнітури, що знаходиться між рамою і стулкою. Нинішня фурнітура дає можливість нахиляти, відкривати і закривати стулку вікна. Але за допомогою додаткових функцій фурнітури ви зможете пристосувати своє вікно до ваших вимог.

Базові характеристики фурнітури

  1. Дизайн. Петлі і зачепи мають зручну форму, що спрощує догляд за конструкцією в цілому.
  2. Притиск. Зручно регулювати рівень притиску стулки. Можливо зменшити притиск до рами в літню пору і збільшити взимку без особливих зусиль.
  3. Мікровентиляція - ця функція призначена для провітрювання. Повертаючи ручку вгору на 45 градусів, між рамою і стулкою створюєте маленьку щілину по всьому периметру вікна.
  4. Рівень нахилу стулок - можна регулювати в 5 або 7 позицій.
  5. Обмежувач відкриття стулки. За допомогою цієї функції можна запобігти удар при відкритті віконної конструкції об укіс або раму.
  6. Ручка з ключем. Це відмінний варіант забезпечення безпеки дітей. Без ключа неможливо проводити маніпуляції з вікном.
  7. «Віконна няня». Система може заблокувати вікно, і його неможливо відімкнути без участі дорослих.

Фурнітура виготовляється з міцної сталі, а її поверхня захищена додатковим покриттям.

Тепер залишається лише визначитися зі своїми побажаннями, вибрати і замовити фурнітуру. Досвідчені фахівці радять на цьому не економити, краще зайвий раз убезпечити себе і своїх близьких.

Замовити дзвінок