Комплектуючі до роллетів

Ролети - це спеціальне полотно, що складається з алюмінієвих смужок, які часто називають ламелями. Ролети закріплюють над вікном для забезпечення додаткової безпеки, ускладнюючи можливість проникнення в будинок через віконні отвори. Серед конструктивних особливостей виробу слід виділити наявність напрямних шин по краях отвору, завдяки яким ламелі легко скрутити в спеціальний короб.

Переваги від використання ролетів

Ролети дуже зручно використовувати замість віконниць і решіток на вікнах. Сучасні матеріали і можливість підключення електроприводу роблять їх використання комфортним і простим. Серед головних переваг слід виділити:

  1. Забезпечення цілісності склопакетів і дверей в разі механічного впливу. Міцні металеві смужки надійно захищають в разі попадання каміння, пляшок і інших невеликих предметів.
    З точки зору пожежної безпеки, ролети відповідають всім стандартам. З їх допомогою можна швидко і ефективно організувати евакуацію.
    Після установки підвищуються характеристики теплообміну. Вони краще зберігають тепло, заощаджуючи ваші кошти.
    Можливість контролю попадання всередину приміщення ультрафіолетового вивчення.
    Ролети не вимагають спеціального догляду. Досить просто протирати їх від пилу.

Великий перелік переваг призводить до популяризації вироби та попиту на їх обслуговування. Тому постачання комплектуючих деталей до різних моделей актуальна і користується попитом.

Чому ламаються ролети?

Незважаючи на те, що рольставні виготовляються з якісних матеріалів, довгий термін експлуатації або порушення правил їх використання призводять до поломок різних видів. До частим проблем відносяться деформації полотна, короба або напрямних елементів. Також з ладу можуть виходити блокують замки, заглушки або, при наявності електроприводу, електричні механізми. У разі поломки, наш магазин готовий надати широкий асортимент деталей. Завжди в наявності основні елементи, які виходять зі ладу найчастіше. У разі, якщо деталі немає на складі, її завжди можна придбати під замовлення. Компанія гарантує швидке обслуговування замовлень протягом 3-5 календарних днів. Про наявність деталей можна дізнатися на сайті в розділі каталогів або у менеджера, попередньо зробивши дзвінок за контактним номером телефону.

Замовити дзвінок