Автоматичні ролети

Автоматичні ролети встановлюються не тільки на гараж, але і двері, вікна квартир, приватних будинків. Алюмінієві ролети захищають вітрини магазинів, кафе, вікна комерційних об'єктів.

Окремий тип конструкцій - ролетні ворота з електроприводом, які працюють за тим же принципом, що і ролети на вікнах, але мають посилену конструкцію полотна і електричний привід для швидкого згортання / розгортання ламелей.

электрические роллеты
автоматические роллеты на окна

З чого складаються автоматичні ролети?

Для кріплення застосовується зовнішній спосіб, при якому автоматика залишається всередині приміщення, в той час як саме полотно згортається в короб, що вмонтовується з зовнішньої сторони стіни. Ще є вбудовані варіанти, але їх замовляють ще на етапі проектування будівлі.

Купуючи автоматичні ролети на вікна, ви стаєте власником комплекту, що складається з:

  • вертикальних напрямних і нижньої планки;
  • короба, в якому розміщується вал, ресора, підшипники;
  • полотна з алюмінієвих або оцинкованих ламелей.
  • приводу і блоку управління.

На окрему увагу заслуговують ролети гратчасті, які застосовуються для захисту магазинних вітрин від вандалів. Одношарове перфоровані полотно дозволяє здійснювати візуальний контроль цілісності скла і вести одночасне спостереження за вулицею, перебуваючи всередині приміщення.

Які ролети рекомендуємо ми?

автоматические роллеты

Звичайно ж, ми всіляко рекомендуємо ролети з електроприводом на пульті управління, як найбільш зручний варіант з наявних. Комплекти складаються з готових блоків, завдяки чому монтаж не забирає багато часу.

Сучасні електричні ролети здатні передавати сигнал на мобільний пристрій. За цей функціонал відповідає окремий блок, що підтримує зв'язок по протоколах WI-FI, Bluetooth. Для управління декількома віконницями використовується єдиний центральний вузол. При бажанні його можна налаштувати на спрацьовування за часом. Для повного комфорту до системи підключають світлочутливі датчики, що передають команду закриття / відкриття в залежності від часу доби.

 

Повний набір датчиків управління виглядає так:

  • сенсор освітленості - реагує на сонячну активність;
  • таймер освітленості - відкриває віконниці по часу;

Напевно ви здогадалися, що ролети автоматичні можуть вбудовуватися в системи «Розумний будинок». Так, дійсно підключити їх до спільного комп'ютера, і налаштувати роботу, не важко для наших співробітників. Так що якщо задумали придбати ворота ролетні в Кам'янському, або встановити металеві решітки на вікна, ми завжди раді допомогти.

Замовити дзвінок