Профільні системи

Ми реалізуємо профільні системи, купити які можна за цінами виробника і з відповідними гарантіями якості. Солідною перевагою слід вважати і той факт, що виробничі потужності подаються компаній знаходяться в Україні, а значить, наші клієнти апріорі економлять на накладних витратах, сплату митних зборів і зборів. Вся продукція відповідає нормам вітчизняного та європейського стандарту. Сировина, що застосовується при виготовленні, ретельно відбирається за такими параметрами, як токсичність, пожежостійкість, механічна і хімічна стійкість.

У нашому каталозі зібрані алюмінієві профільні системи з лицьовим шаром з полівінілхлориду - загальновизнаний стандарт, що дозволяє балансувати між вартістю, довговічністю і прийнятними тепло-, шумоїзоляционнимі характеристиками. З профілю збираються вікна, балкони, лоджії, нестандартні конструкції підвищеної міцності.

пвх системы
оконные профильные системы

Переваги профільних систем від ПВХпроект

Чому вам варто придбати профільні системи вікон у нас?

Широкий асортимент рішень від відомих брендів. Завжди знайдеться саме той варіант, про який ви чули багато позитивних відгуків.
Доступні ціни, підкріплені прямим співробітництвом і виробниками.
Оперативне, чемне, професійне обслуговування угоди. Від наших співробітників ви ніколи не відчуєте тиску, прагнення схилити до покупки конкретного бренду. Ми чесно розповідаємо про всі достоїнства і недоліки, пропонуючи клієнтові визначитися самостійно.
Продаж + монтаж. Ми не просто продаємо вікна, металопластикові двері, але і самі встановлюємо їх. Для клієнтів це: економія коштів і часу, зрозуміла схема відповідальності між замовником і виконавцем, без участі третіх осіб.


Що до матеріалів і готових рішень, то і тут нам є чим похвалитися. По-перше, віконні профільні системи пропонують збереження тепла на рівні енергозберігаючих вікон. По-друге, ми знаходимося в авангарді будівельної естетики. Ви не побачите застарілих форм при оформленні замовлення - тільки актуальні лінії, згладжені переходи. По-третє, і це найголовніше, співробітники компанії допоможуть і направлять до правильного рішення, якщо у вас немає часу розбиратися в таких термінах, як енергозберігаючий та мультифункціональний склопакет.

Які саме конструктивні рішення ми пропонуємо?

профильные системы

Основний акцент робиться на профільні системи ПВХ, тобто рами, в яких основа і зовнішні стінки виконані з полімеру. Також в наявності комбіновані металопластикові конструкції з алюмінієвими накладками. Вибираючи вікна металопластикові в Кам'янському, ви напевно стикалися з таким поняттям, як кількість камер. Що ж насправді за ним ховається? Камери - це порожнини (порожнечі) в пластикових профілях, які виконують теплоізоляційну завдання. Мало хто знає, що найкращим утеплювачем є повітря, і це чудово демонструють не тільки сучасні вікна, але і будівельні матеріали: пінопласт, пінобетон, сендвіч-панелі. У всіх цих рішеннях присутні порожнини, що затримують холодне повітря, що проникає в приміщення ззовні. У міру проходження через імпровізовану повітряну подушку, що надходить кисень прогрівається, тим самим забезпечуючи меншу тепловіддачу будівлі.

 

Так працюють сучасні ПВХ системи, що складаються з:

  • трьох;
  • чотирьох;
  • п'яти-восьми камер.

Чим більше порожнин, тим вище теплоізоляційний потенціал вікон, але і вартість, відповідно, теж.
Щоб ваше замовлення не було схожим на 90% інших, пропонуємо «докупити» опцію ламінування ПВХ профілю. Ламінація - це процес нанесення кольорової плівки, яка змінює не тільки базовий відтінок пластику, але і надає рам «натуральну» деревну фактуру.

Важко визначитися? Просто зателефонуйте, і ми підберемо системи ПВХ профілів, які впишуться в бюджет і інтер'єрну концепцію.

 

Замовити дзвінок