Пiнозаповненi ролети

Вже канули в лету ті часи, коли неймовірно захищеними від зломщиків і злодіїв вважалися решітки на вікнах і дверях. Сьогодні їм на зміну прийшли ролети. Ці пристосування набагато надійніше, бо для того, щоб здолати таку конструкцію, знадобляться спеціальні інструменти. Та й використання такої техніки не пройде непомітно. Тому для тих, хто реально дбає про свою безпеку, фірма ПВХпроект пропонує установку найрізноманітніших ролставні. Вони володіють бездоганними експлуатаційними характеристиками і чудовими зовнішніми даними.

Які переваги ролставні?

Говорячи про роллетах, варто ще раз нагадати, що сьогодні їх дуже широко застосовують як в приватних будинках, так і на виробництвах, в торгових центрах, монтують в дверні та віконні прорізи, в гаражні ворота і на терасах кафе. І все тому, що вони захищають від:

 • злому і крадіжок;
  несприятливих погодних умов;
  стороннього шуму;
  пилу і вуличного бруду;
  підвищеного сонячного світла.

На сьогоднішній день такі конструкції стали загальнодоступним способом досягнення максимального рівня комфорту та безпеки.

Які ролети користуються попитом?

ПВХпроект пропонує широкий асортимент ролет як в колірній гамі, так і по можливості використання профілів відомих компаній. Від найпростіших до найскладніших конструкцій. Але особливу популярність здобули пенозаполненние ролети. І це пояснюється великим списком переваг саме цих ролставні перед іншими, оскільки:

 • вони демократичні за вартістю;
  мають легку конструкцію, нескладні в установці;
  ними можливо управляти вручну;
  вони забезпечують цілком помітну шумоізоляцію;
  з їх допомогою заощаджується тепло взимку і прохолода влітку.

Найпопулярніші компанії, що випускають рольставні

Сьогодні все ще не так багато фірм і компаній, що випускають якісні і надійні ролставні по правильним цінами. За багато років співпраці ми визначили для себе і своїх клієнтів виробників, якість продукції яких зарекомендувало себе тільки з позитивної сторони і в прекрасному поєднанні ціна / якість.

Ролставні повністю відповідають європейським стандартам, мають більший строк служби. Більш детально ви можете дізнатися про ці конструкціях у фахівців нашої фірми ПВХпроект, зателефонувавши з нашими консультантами. І ви залишитеся задоволені своїм вибором, як і багато тисяч клієнтів, з ким за 14 років співпрацювати наша компанія на ринку України. Приєднуйтесь, створіть собі комфорт і затишок за допомогою ролставні!

Замовити дзвінок